تاریخ انتشارجمعه ۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
کد مطلب : ۳۹۴۳۴۴
امام خمینی(ره) فرموده بود که" شهادت شهید بهشتی در مقابل مظلومیت او ناچیز است" واین هشداری است که باید در هماره زمان‌ها مراقب بود که مظلومیت بهشتی‌ها تکرار نشود.
۰
plusresetminus
مردم به بهشتی‌ستیزان میدان ندهند
به گزارش بلاغ،  از ننگ‌ها و رسوایی‌هایی که تا ابدالدهر بر پیشانی سازمان منافقین قابل پاک‌شدن نیست، جنایت آنان در ترور مردم بی‌گناه، مسئولان خالص نظام و در رأس آنان شهید مظلوم بهشتی است. ارتکاب این جنایت بود که آنان را به ذلت دریوزگی شیطان بزرگ و اذنابش و از جمله دست‌بوسی صدام جنایتکار گرفتار آورد و تا قیام قیامت نیز این ذلت برای آنان ادامه دارد و در قیامت نیز در عذاب جهنم جاودان خواهند بود.
 
اگر منافقین جنایت 7تیرماه 1360 را با شهادت شهید مظلوم بهشتی و 72 یار امام مرتکب شدند، پیش‌تر عده‌ای با اعتقادات التقاطی و نافی اندیشه‌های امام و رهبری با تمام قوا در ایجاد مظلومیت و انتساب انواع تهمت‌ها و افتراءها به آن شهید بزرگوار دریغ نکردند و کار را به‌جایی رساندند که در مراسم سخنرانی آن شهید مظلوم، شعارهایی با عنوان"مرگ" بر او را از زبان مردم جاری می‌کردند.
 
آنانی که آن روزها را به یاد دارند، فراموش نکرده‌اند که در کوچه و بازار و داخل وسائط نقلیه عمومی انواع دروغ‌ها و نسبت‌دادن مواردی به آن شهید گرانقدر بر سر زبان‌ها بود که برای پی بردن به صحت و سقم آن ادعاها می‌بایست چند تیم مجرب هر روز به تحقیق می‌پرداخت تا به کذب بودن آنها آگاهی یابد.
 
عملیات روانی برای تخریب چهره خدومی همچون شهید بهشتی آنچنان پرحجم و پردامنه انجام می‌پذیرفت و دروغ‌های شاخداری مطرح می‌شد، که واقعاً نمونه آن را کمتر می‌شد سراغ آورد الا در انتخابات 29 اسفند 1396.
 
یکی از دلائل تلاش بی‌وقفه دشمنان برای تخریب شهید بهشتی، جایگاه قضایی و اهمیت نقش این قوه در مبارزه با ظالمان و منحرفان و نفوذی‌ها و راسخیت اراده آن مرد نستوه در مقابله با جریان انحرافی بود و همان دلائل می‌‌تواند انگیزه ترور شخصیت‌هایی باشد که بمانند شهید مظلوم بهشتی مصمم به اجرای عدالت و مبارزه با باندهای مافیایی و رانت‌جویانی که با تکیه بر مناصب دولتی و نفوذ در ارکان اجرایی، تقنینی و قضایی کشور مانع تحقق شعارهای انقلاب و تحقق وعده‌های نظام اسلامی می‌شوند.
 
مشخصه اردونشینانی که در مقابل بهشتی و بهشتی‌های نظام اسلامی همواره منشاء توطئه و دسیسه هستند، تنها به علنی‌سازی دشمنیشان نیست، بلکه در قالب دوست و منتقد با ایجاد تشکیک در درستی راه مبارزه با نابسامانی‌ها و دو قطبی‌سازی جامعه و سیاسی کردن حرکت انقلابی قوه قضائیه و چوب لای چرخ دستگاه قضائیه گذاردن و فشار بر آن قوه از طریق کاهش اعتبارات مورد نیاز آن دستگاه همانند فشاری که بر صدا و سیما با کاهش فاحش تخصیص اعتبارات، قابل اعمال است که بخشی از این سناریو را بتدریج باید شاهد باشیم.
 
نمی‌توان به تجربه 7تیر سال 60 بسنده کرد و امیدوار به بصیرت جامعه بود که نمونه تکرار آن را طی سال‌های اخیر و از جمله در انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 شاهد بودیم که بفرموده سکاندار بصیر کشتی انقلاب، جای شهید و قاتل را عوض کردند و مردم را نیز فریباندند.
 
بدین جهت، مناسبت شهادت شهدایی همچون شهید مظلوم بهشتی باید آوردگاه بصیرتی برای مردم کشورمان باشد تا نکند بهشتی‌های هر دوره بفرجام شهید مظلوم بهشتی گرفتار آیند که برای آنان فوز عظیم است و برای انقلاب و نظام اسلامی و مردم انقلابی کشورمان خسران بزرگ و جبران‌ناپذیر.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما