تاریخ انتشارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹
کد مطلب : ۳۲۷۴۳۳
آملی‌ها با جوانانی جویای نام، اما با تجربه و هماهنگ در این مسابقات حضور دارند که متأسفانه نتوانستند در بین سه تیم بالای جدول جایگاهی داشته باشند.
۰
plusresetminus
والیبال مازندران روی نوار ناکامی در لیگ برتر کشور!
به گزارش بلاغ، دو تیم کاله آمل و سارویه ساری نمایندگان مازندران در لیگ برتر باشگاه‌ها تا پایان هفته هشتم در مکان‌های پنجم و دهم قرار دارند که به هیچ عنوان این رتبه نتوانسته رضایت علاقمندان این رشته در استان را تأمین کند.

در بین این دو تیم ساروی‌ها از ۸ بازی ۶ شکست را متحمل و کاله آمل نیز در ۷ بازی برگزار کرده ۳ شکست در پرونده‌اش ثبت شده است، البته آملی‌ها با جوانانی جویای نام ، اما با تجربه و هماهنگ در این مسابقات حضور دارند، که متأسفانه نتوانستند در بین سه تیم بالای جدول جایگاهی داشته باشند.

اما ساروی‌ها، که الفبای تیم‌داری در لیگ برتر را هم نمی‌دانند، عملکرد بسیار ضعیفی از خود بر جای گذاشتند و چون مسئولان این تیم نمی‌دانند که دلخوش به کدام تدارکات و حمایت‌ها باشند، بازیکنان سارویه نیز نمی‌دانند که طرف حساب آنها چه کسانی هستند.

در سویی دیگر مسئولان تیم نیز متوجه نشدند که با قول و حمایت و شعار چه کسانی وارد مبارزات لیگ برتر شدند و کار بسیار سخت و سنگینی را پیش رو دارند؛ این شکست‌ها موجب شده است که لیگ برتر محل کسب تجربیات بازیکنان و تیم‌ها نمی‌باشد بلکه میدانی برای نمایش توانمندی‌ها در این رشته بین استان‌های کشور و سهم تماشاگران مازندرانی تنها ملاحظه شکست‌های نمایندگان این دیار است.

در تحلیلی فنی باید خاطر نشان کرد که مشخص نیست به چه دلیلی و با کدام پشتوانه، ساروی‌ها در لیگ برتر امسال تیم معرفی کرده‌اند؟!

البته شهرداری و سازمان عمران شهرداری محبت کردند و ۹۰ میلیون تومان ناقابل هزینه ورودی این تیم را متقبل شدند و پول غذا و سالن تمرین و تدارکات را تا به امروز پرداخت کرده‌اند، اما شما با کدام اعتبار و منابع مالی در این مسابقات شرکت کردید و مسئولین تشکیلات سارویه کجا هستند؟!

چرا هیچ اسپانسری حاضر به کمک مالی به سارویه نیست و مسئولین تیم وقتی توان تدارکات مالی مناسب را نداشته‌اند، چرا باعث نمایش ناکامی والیبال ساری و مازندران در لیگ برتر شده‌اند و همه کسانی که مدعی تیم‌داری بوده و می‌توانند در لیگ برتر تیم‌داری کنند، باید پاسخگوی شکست‌ها باشند.
منبع : مازند اسپرت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تعامل و گفتگوی سازنده با دنیا
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
ویروس بی‌حجابی و ویروس کرونا
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
معیشت یا عفت؛ دوراهی ناخوانده عصر جدید
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷