تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
کد مطلب : ۴۲۹۸۹۴
رئیس سابق کمیته فنی فوتسال گفت : کمیته فنی باید یک رئیس شناخته شده در فوتسال داشته باشد و فوتسال را به خوبی بشناسد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازعباس ترابیان در گفت وگو با خبرنگار در خصوص لیگ برتر فوتسال و بازی فینال اظهار داشت: بازی برگشت فینال نسبت به بازی رفت از سطح کیفی بهتری برخوردار بود و دو تیم توانستند بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارند، باید قبول کنیم که در این شرایط کار کردن بسیار دشوار است، دو تیم‌پس از چندماه تعطیلی مسابقه فینال را برگزار کردند و از لحاظ برگزاری نیز چیزی که من در تلویزیون دیدیم هیچ مشکلی وجودنداشت و با استانداردهایAFC مطابقت داشته است.
وی افزود: یکی از مواردی که همچنان در فوتسال کشور وجود دارد و کار را برای برگزاری بازی‌های لیگ دشوار می‌کند کنترل نشدن نیمکت‌‌های دو تیم است به نظر من داور سوم و چهارم باید به صورت جدی با این موضوع برخورد کنند تا هیجانات مصنوعی بازی را تحت تأثیر خود قرار ندهد و اگر تخلفی نیز صورت می گیرد با آنها برخورد شود.
رئیس سابق کمیته فنی توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در خصوص عملکرد سازمان لیگ گفت: هیچ کاری بدون نقص انجام نمی‌شود قطعاً در کار سازمان لیگ نیز مشکلاتی وجود دارد اما باید بگویم این مجموعه عملکرد خوبی داشته است.
وی همچنین در مورد کمیته فنی توسعه فوتسال فوتبال گفت: کمیته فنی با کمیته ای که من رئیس آن بودم تفاوت بسیار زیادی دارد، تمرکز این کمیته باید بر روی تیم‌های ملی باشد تا نتایج مطلوبی در آن بخش کسب شود.
ترابیان ادامه داد: کمیته فنی باید یک رئیس شناخته شده در فوتسال داشته باشد که آن فرد فوتسال را به خوبی بشناسد و مسئولیت تمامی صحبت‌های اعضا را برعهده بگیرد، اعضای کمیته فنی جایگاه خاصی دارند که باید بدون توجه به حواشی و مشکلات بهترین تصمیم را برای تیم‌های ملی اتخاذ کنند این‌که در برخی از موارد در خصوص چیز‌های دیگر اظهار نظر می‌کنند دلیلش را نمی‌دانم، به نظر بنده هرچه سریعتر باید رئیس این کمیته مشخص شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرواز ۶۵۵، نماد حقوق بشر آمریکایی
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
سبک زنـدگی و سیره امـام رضـا(ع)
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
حقوق بشر، غمنامه طنز تلخ غرب
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰