تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
کد مطلب : ۴۲۹۸۷۲
معاون هماهنگ‌کننده سپاه قم گفت: نقش رسانه‌ها این است که مبانی انقلاب، دستاوردها، ظرفیت‌ها و آرمان‌های انقلاب را با زبان رسانه به جوانان بشناسانند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازسرهنگ مهدی کبیری‌پور سه شنبه شب در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم که در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار شد، اظهار کرد: یکی از وظایف ما این است که برای رسیدن انقلاب به اهداف و چشم‌انداز تلاش کنیم.
وی خاطرنشان کرد: مبانی انقلاب را بسیاری فراموش کردند و دشمنان تلاش می کنند این مبانی جایگزین شود و شاهد هستیم که مشکلات را بهانه‌ای قرار می‌دهند تا دست دوستی و مذاکره به سمت دشمنان دراز شود.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران امام علی بن ابیطالب(ع) با بیان اینکه نکته‌ای رهبری فرمودند مبنی بر اینکه نسبت به مبانی انقلاب کم‌لطفی شده است، گفت: مارکسیست‌ها چهار صفحه مطلب نادرست خود را به اندازه‌ای گسترش می‌دهند و بسیاری از تئوریسین‌های مارکسیست برای نظریه نادرست، نظریه‌پردازی می‌کردند.
وی خاطرنشان کرد: نقش رسانه‌ها این است که مبانی انقلاب، دستاوردها، ظرفیت‌ها و آرمان‌های انقلاب را با زبان رسانه به جوانان بشناسانند.
کبیری‌پور با بیان اینکه برای رسیدن به این هدف نیاز به انگیزه داریم، گفت: رسانه‌ها می‌توانند این انگیزه را با بیان هنرمندانه و نقش خود به تصویر بکشند. تمدنی که حضرت آقا صحبت کردند و در بیانیه گام دوم به آن اشاره کردند نیاز به تصویر سازی دارد. جوان باید تصویر را مجسم کند تا به سمتش حرکت کند. این وظیفه رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های انقلابی است که این تصویر را مجسم سازند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما