تاریخ انتشاردوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
کد مطلب : ۴۲۹۷۲۷
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل از خسارت 3 میلیارد تومانی کرونا به آموزشگاهها و موسسات هنری این شهرستان خبر داد.
۰
plusresetminus
خسارت 3 میلیاردی کرونا به مراکز فرهنگی/ شروع فعالیت تئاتر و کنسرت با نیم ظرفیت
امیر امیرنیا در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به خسارت 3 میلیارد تومانی کرونا به آموزشگاهها و موسسات هنری اظهار کرد: خسارت ها براورد شده است و بسته به شرایط به انان وام تعلق خواهد گرفت، سینماهای آمل بیشترین خسارت را در زمان کرونا دیدند.

وی با بیان اینکه نخستین برنامه از کرونا نمایش تئاتر در خصوص دهه کرامت است، عنوان کرد:با کارگردانی سعید شفیعیان و با نیم ظرفیت به نمایش خواهد رفت که با رعایت کامل پرتکل های بهداشتی خواهد بود.

رئیس اداره فرهنگ و اشاد اسلامی آمل از برگزاری کنسرت ها با نیم ظرفیت خبر داد و اظهار کرد: با وجود تابستان و اوغات فراغت، آموزشگاه ها، کانون های فرهنگی و مساجد شروع به فعالیت کردند با رعایت موارد بهداشتی شروع به فعالیت کردند و در حال انجام برگزاری نمایشگاه هنری هستیم.

وی تصریح کرد: بیش از 50 موسسه، بیش از 40 انتشاراتی  و 120 کانون فرهنگی هنری در آمل فعالیت می کنند.

امیرنیا از زحمات خبرنگاران و رسانه ها در زمان کرونا تشکر کرد و افزود: رسانه ها در موارد بحران همیشه پای کار هستند، در زمان کرونا نیز همراه با کادر پزشکی، غسالخانه و با وجود خطر این ویروس حضور داشتند، در مورد نیاز به ساخت ماسک و لوازم ضدعفونی پرداختند و با اطلاع رسانی درست از شیوع بیشتر این فاجعه جلوگیری کردند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
با دست‌های فرمانده تا بهشت
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲