تاریخ انتشارشنبه ۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰
کد مطلب : ۴۲۹۵۹۲
سرمربی رئال مادرید دوست ندارد دوران مربیگری‌اش طولانی مدت باشد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، به نقل از آس، رئال مادرید بامداد دوشنبه در هفته سی و دوم لالیگا به مصاف اسپانیول می‌رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: من در مورد هفت فینال (هفت هفته باقی مانده) چیزی نمی‌دانم. باید به همین روند ادامه دهیم. بازی سختی برابر اسپانیول خواهیم داشت که به امتیاز نیاز دارد. این دیدار فینال دیگری است و باید در بالاترین سطح بازی کنیم. همچنین تمرکز داشته باشیم.
دقایقی پیش آبلاردو از هدایت اسپانیول برکنار شد و روفته به عنوان سرمربی موقت تا پایان فصل هدایت تیم کاتالانی را بر عهده خواهد داشت. زیدان در این رابطه اظهار کرد: حرفی برای گفتن ندارم که خوب یا بد است. تنها برای آبلاردو متاسف هستم. لحظات سختی برای او است.
سرمربی رئال مادرید در ادامه به سرخیو راموس اشاره کرد و گفت: او پیش از این نشان داده بود که شخصیت و سطح بالایی دارد. او می‌خواهد پیروز شود و برای این کار اشتیاق دارد. از رکوردهایی که به نام خود ثبت می کند شگفت زده نمی شوم. امیدوارم به همین روند ادامه دهد و تا پایان این چنین باشد. 
سرمربی فرانسوی در مورد آینده اش گفت: نمی دانم تا چه زمانی سرمربی مادرید خواهم بود. هیچ برنامه ای در ذهن ندارم. من روز به روز کار می کنم. در ذهنم همیشه این بود که فوتبالیست باشم و ۱۸ سال بازی کردم. گفته بودم که هرگز مربی نمی شوم اما اکنون هستم. با این حال مطمئن هستم ۲۰ سال سرمربی نخواهم بود چون خیلی انرژی می خواهد. 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
با دست‌های فرمانده تا بهشت
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲