تاریخ انتشارشنبه ۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
کد مطلب : ۴۲۹۵۸۲
مربی ذوب‌آهن می‌گوید این تیم با حضور بوناچیچ به موفقیت می‌رسد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، حسن استکی مربی ذوب‌آهن در خصوص دیدار تیمش مقابل اصفهان مقابل شهرخودرو خراسان اظهار کرد: بعد از مدتی که همه گرفتار کرونا شدند و مسابقات تعطیل شد، حالا ۱ ماهی هست که تمرینات تیم‌ها آغاز شده و کار سخت شد، زیرا بازیکنان در شرایط مطلوبی نبودند.
وی افزود: ناهماهنگی و ناآمادگی در بازیکنان هنوز هست، اما روند ما رو به رشد است. هخامنش و مسعود ابراهیم‌زاده مصدومان تیم هستند، امیدوارم فردا شاهد بازی خوبی باشیم و هیچ بازیکنی از دو تیم آسیب نبیند و درگیر کرونا هم نشود.
استکی در خصوص حضور دوباره بوناچیچ گفت: او مربی باسابقه‌ای است، به تازگی بازگشته و امیدوارم خیلی زود شرایط ذوب‌آهن به روزهای خوب برگردد.
وی در خصوص پایان همکاری‌اش با ذوب به عنوان سرمربی گفت: باشگاه با من ابتدا به به عنوان مسئول فنی صحبت کرد، من سرباز ذوب‌آهن هستم و نمک‌پرورده این تیم هستم. سال‌هاست که در این باشگاه حضور دارم. اگر بوناچیچ نیاز به حضورم داشته‌ باشد، در این تیم می‌مانم.
مربی ذوب‌آهن در خصوص انتقادات از آغاز دوباره لیگ و اینکه آیا بهتر نبود، لیگ نیمه‌تمان بماند، گفت: اینکه گفته می‌شود تیمی باید به عنوان قهرمان انتخاب می‌شد را قبول نداریم اما می‌شد جدول به شکلی نیمه‌تمام بماند و باشگاه ذوب‌آهن آماده بود که با معرفی بالانشینان لیگ به عنوان نمایندگان فوتبال ایران به آسیا، لیگ نیمه‌تمام بماند.
وی درباره وضعیت کرونایی‌های تیمش هم گفت: سه هفته قبل یک تست مثبت کرونا داشتیم اما در تستی که به تازگی صورت گرفت، هیچ مورد مثبتی نداریم و خبری که منتشر شده را تکذیب می‌کنم. در جامعه همه خطر ابتلا به کرونا دارند و ورزشکاران هم ممکن است مبتلا شوند.
استکی افزود: سعی کردیم مثل سایر اعضای جامعه، با رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌ها بازیکنان را از خطر حفظ کنیم. چه در هواپیما و چه در هتل و سایر محیط‌ها با دستکش و ماسک حضور پیدا می‌کنیم.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

معیشت یا عفت؛ دوراهی ناخوانده عصر جدید
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
با دست‌های فرمانده تا بهشت
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲