تاریخ انتشارشنبه ۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
کد مطلب : ۴۲۹۵۷۹
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان این‌که بازار سرمایه از یکی دو سال پیش رشد خوبی کرده است گفت: در سال گذشته در این بازار تعداد ۸۲۰ هزار کد معاملاتی صادر شده است که این عدد در سه ماهه نخست امسال به یک میلیون و پانصد هزار عدد رسیده است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، حسن قالیباف اصل در آیین امضای تفاهم‌نامه مشترک میان سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن تشکر از همکاری سازمان ثبت اسناد، گفت: در سازمان بورس ۱۶۰ فرایند داریم که در حوزه ثبت شرکت‌ها و پذیرش شرکت‌ها وابسته به خدماتی است که در سازمان ثبت ارائه می‌شود.
وی افزود: این تفاهم‌نامه کار جدیدی نیست اما کمک می‌کند این فرایندها با سرعت و سهولت بیشتری انجام شود و در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی است.
قالیباف اصل با بیان این‌که بازار سرمایه از یکی دو سال پیش رشد خوبی کرده است گفت: در سال گذشته در این بازار تعداد ۸۲۰ هزار کد معاملاتی صادر شده است که این عدد در سه ماهه نخست امسال به یک میلیون و پانصد هزار عدد رسیده است.
وی با اشاره به بحث آزادسازی سهام عدالت گفت: به دلیل آزاد سازی این سهام، ۴۹ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر به دارندگان کد سهام داری اضافه می‌شوند.
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در پایان گفت: با برقراری ارتباط آنلاین میان سازمان بورس و سازمان ثبت اسناد، صحت سنجی اسناد با دقت و سرعت بیشتری انجام می‌شود و این کار باعث بزرگتر شدن بازار سرمایه می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما