تاریخ انتشارجمعه ۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
کد مطلب : ۴۲۹۴۴۶
امام جمعه جویبار گفت: رویکردهای اخیر قوه قضائیه در مبارزه با فساد و حمایت از تولید ملی، موجی از امیدواری در میان مردم ایجاد کرد این روحیه جهادی باید در بدنه قوه قضائیه در تمامی بخش ها جاری شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، آیت‌الله محمدتقی نادعلی زاده به مناسبت هفته قوه قضائیه و در دیدار با رئیس دادگستری، دادستان و چند تن از کارکنان دادگستری  شهرستان جویبار گفت: رویکردهای اخیر قوه قضائیه ، تحت ریاست آیت‌الله رئیسی در مبارزه با فساد و حمایت از تولید ملی، موجی از امیدواری در میان مردم ایجاد کرد این روحیه جهادی باید در بدنه قوه قضائیه در تمامی بخش ها جاری شود.

وی با تجلیل از مقام و منزلت آیت‌الله دکتر بهشتی، افزود: این شخصیت بزرگ، واقعاً یک ملت بود و اقدامات اساسی ایشان در مدت کوتاه سال‌های اولیه انقلاب، بسیاری از مسیرهای ادامه راه را مشخص و قانونمند کرد آحاد کارکنان در قوه قضائیه با این احساس که ادامه دهنده راه و رسم این شهید عزیز هستند هر چه می‌توانند در کسب رضایتمندی مردم قدم بردارند.

امام‌جمعه جویبار با تأکید بر فرمان حق تعالی در قران کریم، مبنی بر ضرورت تلاش دائمی در اجرای عدالت در جامعه اسلامی، عنوان کرد:  اجرای عدالت وظیفه حاکمیت است اما از آموزه های قرآنی اینگونه استنباط می شود که صفت عدالت در وجود آحاد ملت نهادینه شود و همه مراودات اجتماعی بر اساس عدل و منطبق بر نوع‌دوستی در مسیر کمال برنامه ریزی و اجرا گردد.

نادعلی زاده بیان کرد: رفتار مسئولان در بخش‌های مختلف دستگاه قضایی باید به نحوی باشد که مردم با کمال میل و بدون اکراه برای حل و فصل مشکلات خویش با این دستگاه همراهی و همکاری کنند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما