LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> ۶۰۰ واحد مسکونی به مددجویان خراسان شمالی تحویل شد | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارپنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
کد مطلب : ۴۲۹۳۱۶
با حضور رئیس کمیته امداد ۶۰۰ واحد مسکونی به خانواده‌های تحت حمایت در خراسان شمالی تحویل و ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان آغاز شد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در مراسم افتتاح واحدهای مسکونی مددجویان خراسان شمالی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد و استاندار این استان برگزار شد، گفت: از ۶۰۰ واحد افتتاح شده، ۴۱۰ واحد روستایی و ۱۹۰ واحد مسکونی شهری است.
وی افزود: در مجموع ۴۳ میلیارد تومان اعتبار برای احداث این واحدها هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: طبق تفاهم با سازمان برنامه و بودجه تا پایان امسال ۲۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان ساخته و تحویل خواهد شد.
بختیاری با بیان اینکه تامین مسکن در کنار اشتغال‌زایی ۲ رکن اساسی در توانمندسازی مددجویان به شمار می‌رود، تاکید کرد: سال گذشته ۱۷۶ هزار شغل در کشور توسط کمیته امداد ایجاد شد و برنامه‌ریزی امداد برای سال ۹۹ ایجاد ۲۰۰ هزار شغل است.
همچنین با حضور رئیس کمیته امداد ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان خراسان شمالی آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، از این ۵۰۰ واحد تعداد ۳۷۹ واحد مسکونی روستایی و ۱۲۱ واحد آن شهری است که براساس برنامه‌ریزی انجام شده، این واحدها تا پایان سال به مددجویان واگذار می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما