LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> وجود ۴۰ هزار کلاس درس نیمه تمام در کشور | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارپنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
کد مطلب : ۴۲۹۲۲۷
رئیس سازمان نوسازی، ‌توسعه و تجهیز مدارس کشور از وجود ۴۰ هزار کلاس درس نیمه تمام در کشور خبر داد و گفت: امسال حدود ۴۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب در حوزه مدرسه سازی داریم و اگر خیرین هم مشارکت کنند این رقم به بیش از ۶۰۰۰ میلیارد تومان می رسد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، مهراله رخشانی‌مهر در گفت‌وگو ، با بیان اینکه ۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب و بازسازی است اظهار کرد: از این تعداد ۱۲ درصد مدارس نیازمند تخریب و بازسازی و ۱۸ درصد نیازمند مقاوم سازی است.
وی افزود: ساماندهی و امر تخریب و بازسازی مدارس فرسوده کشور به بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
رئیس سازمان نوسازی، ‌توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه البته روند حرکت و رشد اعتبارات حوزه نوسازی، روند مناسبی بوده است گفت: امسال حدود ۴۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب در حوزه مدرسه سازی داریم و اگر خیرین هم مشارکت کنند این رقم به بیش از ۶۰۰۰ میلیارد تومان می رسد که اتفاق خوبی است.
رخشانی‌مهر درباره پروژه‌های نیمه تمام آموزشی در سطح کشور نیز گفت: حدود ۴۰ هزار کلاس درس نیمه تمام در کشور وجود دارد که البته  ۱۴هزار مورد آن خیرساز است که پیش بینی شده این تعداد کلاس درس نیمه تمام تا پایان سال جاری تکمیل و تحویل استان‌ها شود.
وی همچنین با بیان اینکه حدود ۱۳۰ هزار سامانه گرمایشی ناایمن در مدارس داشتیم که استانداردسازی سامانه گرمایشی بیش از ۳۰ هزار کلاس درس انجام شد گفت: برنامه ریزی‌های لازم انجام شده تا امسال سامانه گرمایشی ۱۰۰ هزار کلاس درس باقی مانده نیز ایمن سازی شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما