تاریخ انتشارجمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
کد مطلب : ۴۲۶۳۷۶
سید عابدین شاه‌مرادى در وصیت‌نامه خود آورده است: شما اى رزمندگان تاریخ! باید پیام‌آور خون شهیدان باشید و پیام اسلام و قرآن را به سراسر جهان ابلاغ کنید.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید سید عابدین شاه مرادى:
بسم الله الرحمن الرحیم
اگر هزار ضربت  به فرق من فرود بیاید که به این وضع کشته شوم بهتر است که در بستر با یک بیمارى بمیرم.
حرف‌ها تکرارى است اما هر چه هست حق است و حق را گرچه تلخ باشد باید بیان کرد. من با آگاهى کامل و بصیرتى عمیق از جهاد و شهادت در این راه قدم گذاشته‌ام؛ اسلام مکتب جهاد و شهادت است و من این راه را انتخاب کردم و جانم را به جانانم یعنى الله واگذار نمودم و سرافرازم از اینکه راهى نیکو را انتخاب کرده‌ام.
وقتى که همه چیز حتى محبت‌ها و عبادت‌ها براى خدا باشد وقتى که غم‌ها و شادی‌ها براى خدا باشد وقتى که گریه‌ها و خنده‌ها براى خدا باشد وقتى که سکوت و فریاد براى خدا بود وقتى همه چیز خدایى بود نه شیطانى، دنیا جلوه‌اش عوض مى‌شود. وقتى که درست بیندیشى به این حقیقت پى خواهى برد که هیچ کس نیست هیچ چیز نیست و همه چیز خداست.
اى پروردگار عالمیان از تو می خواهم که این سعادت را به من بدهى که بتوانم در راه تو گام بردارم و در این راه به شهادت برسم، آرى شهادت سعادت مى‌خواهد که انشاءالله این سعادت به من تعلق گیرد، مگر انسان یک دفعه بیشتر مى‌میرد؟ پس چه بهتر که این بار هم در راه خدا و شهادت باشد و ما باید این نکته را بدانیم که شهادت وسیله‌اى است براى پیروزى و پیروزى هدف است و اینجاست که هدف وسیله را توجیه مى‌کند نه هیچ جاى دیگر.
 شما اى رزمندگان تاریخ باید پیام‌آور خون شهیدان باشید و پیام اسلام و قرآن را به سراسر جهان ابلاغ نمائید.
امروز ایران کربلایى دیگر است و هر روزش روز عاشورا و صحنه، صحنه امتحان الهى است. پس اى حسینیان به پیش تا این برکت و خوان الهى پهن است شتاب کرده و از آن تناول کنید که درنگ موجب پشیمانى است. سفره‌‌اى که پهن شده و روزى نه چندان دور جمع خواهد شد. هر کس استفاده کرد برده وگرنه ضررى کرده که جبران آن غیرممکن و یا مشکل است که  مى‌توان از آن به عنوان ذوب یخ در بیابانى برهوت تعبیر کرد.
غربال الهى به حرکت درآمده و مشغول جدا کردن پاک‌هاست پس بکوشیم که جزو پاکان باشیم در پایان وصیتم از خداوند می‌خواهم که مرا به فیض عظیم شهادت که آرزوى دیرینه‌ام است برساند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما