تاریخ انتشارجمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
کد مطلب : ۴۲۶۳۶۰
کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان قاره رابه کشوری می دهد که از نظر وضعیت آب و هوایی، شرایط مورد نظرش را داشته باشد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازکنفدراسیون فوتبال آسیا برای کشورهای که خواهان میزبانی ادامه مسابقات لیگ قهرمانان به صورت تجمیعی هستند، شرایطی را تعیین کرده است.
کمیته مسابقات عالی‌ترین مرجع فوتبال قاره پهناور آسیا، بعد از آنکه مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان به خاطر شیوع کرونا متوقف شد، گزینه ‌های برای برگزاری ادامه مسابقات به صورت متمرکز در کشور یا کشورهای دریافت کرده است. گزینه‌ای که هنوز تایید نشده و در صورت تایید آن،‌ شرایطی مد نظر کنفدراسیون است.
مطابق اعلام روزنامه الریاضیه عربستان، AFC در صورت این مدل برگزاری بازی‌ها، خواهان انجام مسابقات در ورزشگاه‌هایی است که در ماه سپتامبر(شهریور) از وضعیت تهویه مطبوع و هوای مطلوب در آن زمان برخوردار هستند.
البته برای این منظور کنفدراسیون، پروتکل‌های مخصوص پزشکی را برای تک تک تیم های حاضر در بازی‌ها جهت مقابله دقیق با کرونا در نظرخواهد گرفت زیرا این سازمان می کوشد با رعایت چارچوب های پزشکی، در بالاترین سطح از وضعیت سلامتی بازیکنان، مربیان و سایر اعضای تیم ها مراقبت کند.
پیش‌بینی می شود در روزهای آینده کشورهای که داوطلب برگزاری مسابقات به این شکل هستند، برنامه‌های خود را به کنفدراسیون جهت انتخاب نهایی ارائه کنند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما