تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
کد مطلب : ۴۲۶۲۵۴
هافبک اسپانیایی پاری سن ژرمن اعتراف کرد که همبازی جوان این تیم زبان اسپانیایی را یاد گرفته و دوست دارد در رئال مادرید بازی کند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، به نقل از اسپورت، کیلیان ام‌باپه از با استعدادترین و بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است که در پاری سن ژرمن بازی می کند.
این بازیکن جوان علاقه زیادی برای حضور در رئال مادرید دارد و جالب اینکه هواداران رئال هم او را به هر خرید دیگری ترجیح می دهند تا جایی که در نظرسنجی آس بعد از جدایی کریستیانو رونالدو هم از این بازیکن جوان به عنوان بهترین گزینه برای جایگزینی رونالدو یاد شد.
سارابیا هافبک اسپانیایی پاری سن ژرمن اعتراف کرد که ام‌باپه زبان اسپانیایی را یاد گرفته است تا زمینه را برای پیوستن به رئال مهیا کند.
او گفت: من هم با ام‌باپه و هم با نیمار رابطه بسیار خوبی دارم. من و نیمار پیام های زیادی به هم می فرستیم. ام‌باپه زبان اسپانیایی را خوب یاد گرفته است و گاهی اوقات پاسخ من را به اسپانیایی می دهد. او شهر مادرید را هم دوست دارد.
سارابیا درباره این سوال که در میدان توپ را در اختیار نیمار می گذارد یا ام‌باپه گفت: به هر دو بازیکن. هر کدام از آنها در شرایط بهتری باشد به او پاس می‌دهم.
او درباره لغو لیگ فرانسه گفت: من هم با این تصمیم موافق بودم چرا که مهم کنترل و سیطره بر ویروس است. به خاطر لیگ قهرمانان اروپا ۲۲ ژوئن تمرینات گروهی خود را آغاز خواهیم کرد.
سارابیا در پایان درباره تمسخر ارلینگ هالند بعد از حذف بوروسیا دورتموند گفت: در دیدار رفت بعضی از بازیکنان دورتموند ما را مسخره کردند و به همین خاطر هم ما در دیدار برگشت پاسخ آنها را دادیم.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرواز ۶۵۵، نماد حقوق بشر آمریکایی
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
سبک زنـدگی و سیره امـام رضـا(ع)
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
حقوق بشر، غمنامه طنز تلخ غرب
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰