نائب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد هنوز زمان رسمی آغاز لیگ قهرمانان آسیا 2020 اعلام نشده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازکنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته(چهارشنبه) جلسه‌ای به صورت ویدئو کنفرانس با اعضای غرب و شرق برای تعیین تکلیف لیگ قهرمانان آسیا 2020 تصمیماتی درباره زمان برگزاری پیشنهاد داده شد.
بنا به اعلام برخی از رسانه‌های عربی AFC در این جلسه مقرر کرده باز‌ی‌های باقیمانده مرحله گروهی به صورت متمرکز و همچنین مرحله یک هشتم نهایی از تاریخ ۱۴ الی ۲۶ سپتامبر (۲۴ شهریور تا ۵ مهرماه) برگزار شود. مرحله یک چهارم نهایی ۴ نوامبر (۱۴ آبان) و نیمه نهایی هم ۲۵ نوامبر (۵ آذر) برگزار خواهد شد.
اما عبدالخالق مسعود، نائب رئیس AFC امروز در مصاحبه با نشریه «الریاضیه» عربستان تمام این زمان‌های اعلامی را تنها در حد پیشنهاد دانست.
این مسئول عراقی در مصاحبه خود عنوان کرد: اکنون به بررسی وضعیت شیوع ویروس کرونا در منطقه می‌پردازیم و بعد از بررسی اوضاع با توجه به حفظ سلامتی بازیکنان زمان رسمی آغاز مسابقات را اعلام خواهیم کرد.
وی افزود: تمام توصیه ها در جلسه روزگذشته را بررسی خواهیم کرد تا تصمیم نهایی برای زمان آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را تعیین کنیم و به کمیته اجرایی ارسال کنیم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما