تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
کد مطلب : ۴۲۶۱۷۴
شهید هادى سیله‌کاران در وصیت‌نامه خود آورده است: همیشه برای عاقبت به خیری خود دعا کنید این بهترین دعاست و در کنار آن هم شهادت را بخواهید.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از«شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید هادى سیله‌کاران:
بسمه تعالى
اى برادران، اى یاران، اى بسیجیان عاشق همیشه دعا کنید خداوند شهادت را نصیب شما کند زیرا زمانی می‌رسد که جنگ تمام مى‌شود.
به نظرم مردم سه دسته‌اند، عده‌ای که از گذشته خود پشیمانند و راه جبران در پیش می‌گیرند، عده‌ای هم بی‌تفاوتند و در زندگی دنیایی خود غرق‌اند و همه چیز را فراموش مى‌کنند و دسته‌ای هم هستند که همیشه احساس مسئولیت مى‌کنند  و اعمال خود را سبک و سنگین می‌کنند.
همیشه برای عاقبت به خیری خود دعا کنید این بهترین دعا است و در کنار آن هم شهادت را بخواهید.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما