تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
کد مطلب : ۴۲۶۱۱۴
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران گفت: یکی از وظایف شوراها بهینه‌سازی منابع درآمدی است و باید از تمام ابعاد آبندان‌ها به‌عنوان یکی از منابع درآمدی در جهت توانمندسازی روستا بهره‌برداری کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، خسرو طالبی در جلسه ایجاد تأسیسات گردشگری در آبندان‌های شهرستان جویبار عنوان کرد: توسعه زمانی محقق می‌شود که با برنامه‌ریزی باشد و برنامه‌ریزی زمانی موفق می‌شود که برای خدمت به مردم باشد.
 
وی بابیان اینکه 160 روستا باهدف گردشگری در استان مازندران وجود دارد اظهار کرد: سال گذشته 35 میلیارد تومان برای گردشگری آببندان‌ها در روستا تخصیص پیدا کرد.
 
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران یکی از وظایف شوراها را بهینه‌سازی منابع درآمدی دانست و گفت: باید از تمام ابعاد آبندان‌ها به‌عنوان یکی از منابع درآمدی در جهت توانمندسازی روستا بهره‌برداری کرد.
 
طالبی از تسهیل روند استفاده روستاها از تسهیلات گردشگری خبر داد و افزود: دولت تسهیلات خوبی برای گردشگری آببندان‌ها تخصیص داده است و همچنین کمک‌ها بلاعوض هم در این راستا پرداخت خواهد و تلاش خواهیم کرد که استفاده از تسهیلات برای روستاها تسهیل شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما