تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
کد مطلب : ۴۲۶۰۹۸
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: تحول باید از خود ما و خانواده‌مان آغاز شود و بعد به دانشگاه و حوزه‌های علمیه برسد تا شاهد تحولی همه‌جانبه در کشور باشیم.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدرضا اکرمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به سخنان امروز رهبری در سالگرد ارتحال امام خمینی اظهار کرد: ما باید ابعاد مختلف زندگی امام (ره)را بشناسیم و بدانیم که در طول تاریخ ۱۴۰۰ ساله اسلام هیچ فقیه و روحانی این توفیق را نداشته است که بتواند نظامی اسلامی تاسیس کند، اما امام(ره) به خاطر فکر و شجاعت خود موفق شد چنین کاری را انجام دهد.
 وی افزود: ما باید واقعاً به واکاوی جهات مختلف نهضت امام(ره) بپردازیم و توفیق ایشان را در رسیدن به اهدافشان بررسی کنیم که در این زمینه تحول خواهی و تحول آفرینی امام(ره) که در سخنان رهبری مورد تاکید بود از مهمترین بخش هاست.
 این عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: سخنان رهبری به بعد تازه‌ای از زندگی امام(ره) پرداخت و ما می‌توانیم با استفاده از این سخنان راه رسیدن به مطالبات تحول‌آفرین را آسان‌تر دنبال کنیم.
وی افزود: تحول باید از خود ما و خانواده‌مان آغاز شود و بعد به دانشگاه و حوزه‌های علمیه برسد تا شاهد تحولی همه‌جانبه در  کشور باشیم.
اکرمی در پایان تاکید کرد: ظرفیت مادی و معنوی ما در این زمینه بالا است و می توانیم با استفاده از آن وارد گود عمل شویم.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما