تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
کد مطلب : ۴۲۵۸۲۷
وزیر امور خارجه کشورمان در اظهاراتی طعنه‌آمیز خطاب به مقامات آمریکایی اعلام کرد که دولت آمریکا پیش از این نیز تکنیک «زانو روی گردن» را علیه ملت ایران به کار گرفته‌اند، اما این تکنیک نتوانسته است ملت ایران را به زانو در بیاورد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمحمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در پیامی توئیتری با اعلام اینکه دولت آمریکا پیش از این تکنیک «زانو روی گردن» را با عنوان «فشار حداکثری» علیه ملت ایران به کار گرفته‌ اما راه به جایی نبرده‌اند، تأکید کرد که سیاهپوستان آمریکا نیز در برابر این حربه شکست نخواند خورد.
محمدجواد ظریف در این پیام توئیتری نوشت: تکنیک «زانو روی گردن» چیز تازه‌ای نیست؛ همان فرقه‌ای که اذعان دارند دروغ، فریب و دزدیدن عادت آنهاست، طی دو سال گذشته، این تکنیک را علیه بیش از هشتاد میلیون ایرانی به کار گرفته‌اند و آن را «فشار حداکثری» می‌نامند. این تکنیک ما را به زانو در نیاورده است و آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار را نیز شکست نخواهد داد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما