تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
کد مطلب : ۴۲۵۸۱۷
خیلی از وقت ها مجبور می شویم غذایی را که به زحمت آماده کرده ایم کنار بگذاریم چون کمی سوخته است یا وسیله ای مانند چرخ گوشت نداریم، آیا جایگزینی برای آن پیدا می شود که تا حدودی گوشت ما را خرد کند و موارد مشابه دیگر .
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازخیلی از وقت ها مجبور می شویم غذایی را که به زحمت آماده کرده ایم کنار بگذاریم چون کمی سوخته است یا وسیله ای مانند چرخ گوشت نداریم، آیا جایگزینی برای آن پیدا می شود که تا حدودی گوشت ما را خرد کند و موارد مشابه دیگر  . در این مطلب راهنمایی لازم را به شما می کنیم :
   اگر برنج شما ته گرفته است بهتر است از یک عدد پیاز استفاده کنید یک عدد پیاز را پوست کنید و در برنج قرار دهید این کار باعث می شود تا پیاز بوی سوختگی برنج را بگیرد . همچنین می توانید یک تکه نان روی برنج بگذارید و مطمئن باشید که بوی سوختگی آن گرفته شده است .
   برای پختن گل کلم و برای این که بوی آن محیط منزل شما را پر نکند داخل آب در حال جوش یک تکه نان بیات بیندازید .
  برخی از روغن های اسانسی می توانند هنگام تهیه پیاز از گریه شما جلوگیری کنند.
   اگر تصمیم دارید برای تهیه کباب از کباب پز استفاده کنید، با قرار دادن سیخ های کبابی در بالای حلقه های پخت می توانید در زمان تمیز کاری بعد از پخت،  صرفه جویی کنید .
   یک میکسر می تواند تقریباً به هر نوع گوشت پخته شده برای خرد کردن کمک کند. مرغ، بوقلمون، گوشت گوسفندی یا گوشت گاو. حدود 2 دقیقه از میکسر با سرعت کم استفاده کنید و سپس آماده اضافه کردن آن به ظرف مورد علاقه خود شوید.
  اگر هنگام گذاشتن هویج در یخچال، سر آن را ببرید مدت بیشتری تازه می‌ماند و پلاسیده نمی‌شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما