تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
کد مطلب : ۴۲۵۷۹۷
در جلسه دبیرخانه ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع)، گزارش مبسوطی از اقدامات زیرساختی صورت گرفته و موضوعات حائز اهمیت مربوط به اربعین حسینی(ع) به تفکیک هر استان طرح شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازدبیرخانه ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع)، روز (دوشنبه ۱۲ خردادماه) میزبان برگزاری جلسه بررسی آخرین وضعیت اقدامات زیرساختی اربعین حسینی(ع) در استانهای هدف بود.
در این جلسه که با دعوت از معاونین عمرانی و دبیران کمیته های استانی استانداریهای ایلام، خوزستان، کرمانشاه و سیستان و بلوچستان در دبیرخانه ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) وزارت کشور با مدیریت محمدی فر دبیر ستاد اربعین حسینی(ع) و حضور کوثری فر مدیراجرایی ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) و دبیران کمیته های زیرساخت و حمل و نقل و سوخت برگزار شد، گزارش مبسوطی از اقدامات زیرساختی صورت گرفته و موضوعات حائز اهمیت به تفکیک هر استان طرح گردید.
تمامی دستگاههای عضو ضمن ارائه گزارشی از آخرین اقدامات زیرساختی انجام شده بعد از مراسم اربعین سال ۹۸ به اهم اقدامات و برنامه ریزی‌ها و اولویتهای عمرانی در دست اجرای سال جاری و اهم نیازمندیها در راستای رفع مشکلات زیرساختی فعلی اشاره نموده و تامین و تخصیص بموقع منابع مالی و همچنین همکاری موثر و بموقع استانداریهای معین در نیل به اهداف و برنامه‌ریزی‌های ابلاغی را از ضروریات تحقق این ماموریت برشمردند.  
 در خاتمه این جلسه و پس از استماع نظرات سایر اعضا مقرر شد ضمن پیگیری مطالبات موردانتظار، جلسات تخصصی با محوریت کمیته زیرساخت به منظور سرعت بخشی و همگرایی عملی به اقدامات و تعهدات استانهای معین در استانهای هدف، بطور ویژه برگزار و رفع سریعتر نواقص قبلی و اجرای تعهدات ابلاغی بطور خاص در دستور کار کمیته زیرساخت و استانداری‌ها قرار گیرد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما