تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
کد مطلب : ۴۲۵۷۵۴
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی مازندران خبر داد و گفت: آیین اختتامیه جشنواره با حضور برگزیدگان و استاندار مازندران فردا سه‌شنبه ظهر ۱۳ خرداد در سالن شماره یک استانداری برگزار می‌شود.
۰
plusresetminus
اختتامیه هشتمین جشنواره مطبوعات مازندران فردا برگزار می‌شود
به گزارش بلاغ، عباس زارع طی گفت‌وگویی از برگزاری مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی مازندران خبر داد و گفت: آیین اختتامیه جشنواره با حضور برگزیدگان و استاندار مازندران فردا سه‌شنبه ظهر ۱۳ خرداد در سالن شماره یک استانداری برگزار می‌شود.


وی افزود: ۶۲۵ اثر در ۱۳ بخش به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از مجموع این آثار، افراد حائز رتبه اول تا سوم مشخص شدند.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: رعایت الزامات و محدودیت‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا سبب شد تا نتوانیم اختتامیه هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه‌های خبری استان را به صورت ویژه و گسترده‌تر برگزار کنیم.
 
زارع تصریح کرد: خبرنگاران استان در ۱۳ بخش اصلی و دو بخش ویژه با ارسال ۶۲۵ اثر با یکدیگر رقابت کردند که در مجموع در ۱۲ بخش، آثار برگزیده از سوی داوران انتخاب شد.

وی ادامه داد: در این جشنواره بخشی ویژه با عنوان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز جای گرفته که از استقبال اصحاب قلم برخوردار شد.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اعلام کرد: این جشنواره با همکاری، خانه مطبوعات و  اداره کل مطالعات و برنامه ریزی معاونت مطبوعاتی در قالب یک سامانه جامع برگزار و داوران منتخب اداره کل مطالعات ، به صورت متمرکز  داوری آثار رسیده را بر عهده داشتند.
 
زارع گفت: دغدغه ما در مازندران با توجه به تعدد رسانه‌ها تولید محتوا کیفی است و رسانه‌هایی که دارای تولید محتوا هستند، مطمئنا در کمک به توسعه همه جانبه در استان تاثیرگذار خواهند بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
با دست‌های فرمانده تا بهشت
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲