بلاغ از بازار این روزهای میوه در مازندران می‌دهد؛

قیمت 140 هزار تومانی گیلاس در بازار نوشهر

تاریخ انتشارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
کد مطلب : ۴۲۵۴۰۶
یک فعال صنفی بازار میوه نوشهر از قیمت 140 هزار تومانی هر کیلو گیلاس در بازار روز این شهرستان خبر داد و گفت: شهرستان نوشهر دارای میدان میوه‌وتره‌بار چهارفصل با نزدیک به 80 حجره دار و 70 دستفروش است که نیاز بازار میوه این شهرستان را تامین می‌کند.
۰
plusresetminus
قیمت 140 هزار تومانی گیلاس در بازار نوشهر
شاهپور صالحی یکی از فعالین صنفی بازار میوه و تره‌بار نوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص آخرین قیمت‌های بازار میوه در این شهرستان می‌گوید: شهرستان نوشهر دارای میدان میوه‌وتره‌بار چهارفصل با نزدیک به 80 حجره دار و 70 دستفروش است که نیاز بازار میوه این شهرستان را تامین می‌کند.

وی افزود: در تمامی فصول سال، مشکلی در تامین میوه مورد نیاز بازار نداریم.

این فعال صنفی بازار میوه و تره‌بار در شهرستان نوشهر درباره تازه‌ترین قیمت انواع میوه در این شهرستان، خاطرنشان کرد: هر کیلو هندوانه در بازار امروز 3 الی 3 هزار و 500 تومان، پرتقال 12 هزار تومان، طالبی 5 هزار تومان و موز کیلویی 22 هزار تومان است.

صالحی در خصوص قیمت میوه‌های مرسوم به نوبرانه گفت: هر کیلو زردآلو در بازار روز نوشهر 30 هزار تومان، ازگیل  20 الی 25 هزار تومان و توت فرنگی 20 الی 25 هزار تومان است.

وی تصریح کرد: قیمت هر کیلو گیلاس درجه یک مشهدی در بازار روز نوشهر 140 هزار تومان و هر کیلو آلبالو 65 هزار تومان است.

این فعال صنفی بازار میوه و تره‌بار در شهرستان نوشهر اعلام کرد: هر کیلو خیار 6 هزار تومان، گوجه 4 هزار تومان  و هر کیلو سیب 5 الی 10 هزار تومان است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Ukraine
علی برکت الله
عاقا همش تدبیر، همش امید، آخه چقدر تدبیر، چقدر سواد، چقدر دیپلم، علی برکت الله