تاریخ انتشارجمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
کد مطلب : ۴۲۵۲۹۰
در پی آمادگی‌ها برای اعمال حاکمیت رژیم صهیونیستی بر غور اردن و تهدیدهای فلسطینیان، سفارت آمریکا در اراضی اشغالی به شهروندان خود نسبت به سفر به کرانه باختری و غزه هشدار داد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، به نقل از سایت المیادین، این سفارت‌خانه با صدور بیانیه‌ای به شهروندان آمریکایی ساکن یا محصّل توصیه کرد که به کرانه باختری و غزه سفر نکنند و ضمن هوشیاری کامل، اقدامات مناسب را برای افزایش آگاهی امنیتی خود اتخاذ کنند.
در پی آمادگی‌ها برای اعمال "حاکمیت" رژیم صهیونیستی بر غور اردن و تهدیدهای فلسطینیان پس از توقف هماهنگی امنیتی سفارت آمریکا این هشدار را داد.
در بیانیه مذکور آمده است، این هشدار به این جهت است که ممکن است در کرانه باختری و غزه بدون هشدار قبلی اقدامات خشونت آمیزی رخ دهد و گذرگاه‌های امنیتی، بازارها و نهادهای دولتی در معرض حملات قرار بگیرند بنابراین شهروندان آمریکایی باید احتیاط کنند.
براساس این بیانیه، سفر کادرهای مؤسسات دولتی ایالات متحده و اعضای خانواده آنها به کرانه باختری و نوار غزه برای اهداف شخصی ممنوع است.
این بیانیه هشدار در پی تنش‌ها میان رژیم صهیونیستی و فلسطین به دلیل طرح‌های این رژیم برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری صادر شده است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرواز ۶۵۵، نماد حقوق بشر آمریکایی
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
سبک زنـدگی و سیره امـام رضـا(ع)
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
حقوق بشر، غمنامه طنز تلخ غرب
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰