تاریخ انتشارجمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
کد مطلب : ۴۲۵۲۷۳
نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق با هدف اطلاع از آخرین عملیات‌های نظامی و پیگیری عناصر داعش از مقر فرماندهی عملیات مشترک عراق دیدار کرد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، به نقل از میدل ایست نیوز، مصطفی الکاظمی، نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق روز پنجشنبه از مقر عملیات مشترک عراق دیدار کرد.
به گزارش دفتر رسانه‌ای نخست وزیری عراق این دیدار با هدف اطلاع از آخرین عملیات های نظامی و پیگیری عناصر داعش انجام شد.
در بیانیه دفتر رسانه‌ای نخست وزیری عراق آمده است: «الکاظمی امروز با دیدار از مقر فرماندهی عملیات مشترک، از آخرین عملیات نظامی برای پیگیرد عناصر باقی مانده داعش در عراق برای تقویت امنیت و ثبت کشور مطلع شد.»
پس از نخست وزیری الکاظمی عملیات نظامی بسیاری علیه عناصر داعش انجام شد که از مهمترین آنها می توان به کشتن معتز الجبوری معاون سرکرده داعش و بازداشت مسئول رسانه داعش در صلاح الدین اشاره کرد.
الکاظمی در این دیدار با تعدادی از مقامات نظامی و امنیتی نیز دیدار کرد و گفت: «توسعه نهادهای امنیتی و اصلاح آن از اولویت‌های برنامه دولت برای تقویت عملکرد دستگاه های امنیتی مختلف و تحقق تکامل مطلوب آن و عمل به این اصل که همه نیروهای نظامی و امنیتی در خدمت ملت و آرمان ها، وحدت، امنیت و حفاظت از مقدرات آنها هستند، است.»
وی ضمن تاکید بر تداوم عملیات نظامی تامین امنیت مرزها تاکید کرد که هیچ طرف یا نیرویی حق ندارد خارج از چارچوب نظام باشد.
الکاظمی همچنین بر اهمیت هماهنگی میان نیروهای امنیتی اشاره کرد و افزود که این امر بازتاب مثبتی بر عملیات نظامی و امنیتی و اخراج تروریست ها دارد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرواز ۶۵۵، نماد حقوق بشر آمریکایی
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
سبک زنـدگی و سیره امـام رضـا(ع)
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
حقوق بشر، غمنامه طنز تلخ غرب
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰