تاریخ انتشارپنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
کد مطلب : ۴۲۵۱۳۷
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: به حرکت درآوردن یک دولت تنبل، ناامید و ناکارآمد بسیار دشوار است اما این کار سخت را نمایندگان انقلابی باید بتوانند انجام دهند و رسیدگی به مشکلات مردم را در اولویت قرار بدهند.
۰
plusresetminus
سروری: مجلس یازدهم باید دولت تنبل را وادار به حرکت کند
به گزارش بلاغ، پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفت‌وگویی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی نباید درگیر بازی‌های سیاسی شود، اظهار داشت: خطری که مجلس یازدهم را تهدید می‌کند، این است که نظرات از بعد کارشناسی به بعد سیاسی منتقل شوند و نمایندگان ملت به‌جای آنکه دغدغه‌های مردم را داشته باشند، نگرانی‌های حزبی، نخبگانی و سیاسی خود را ارجح
بدانند.

وی ادامه داد: تسلط احزاب و گروه‌های سیاسی بر نمایندگان، باعث می‌شود که مجلس از رأس امور خارج و اولویت‌های مردم جدی تلقی نشود.

سروری با تأکید بر اینکه امید داریم که مجلس یازدهم، رویه خدمتگزاری به مردم را در پیش بگیرد، بیان داشت: در این دوره تلاش بر این است که مجلس یازدهم باید بتواند نوار ناکارآمدی را قطع کند و به روند سیاسی کردن مجلس پایان دهد. نمایندگان مجلس یازدهم سعی دارند که با یک نگاه کارشناسی مبتنی بر مشکلات مردم، معضلات موجود را ردیابی و رصد کنند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد: این مجلس، روزهای پر چالشی را در پیش دارد اما این چالش‌ها باید مشکلات مردم باشد نه مسائل سیاسی کشور. غرق شدن در انبوهی از موضوعات سیاسی، مجلس را از اهداف اصلی خود دور و آن را با بن‌بست‌های جدی مواجه خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، وی ادامه داد: اگر هم‌صدایی در مجلس یازدهم حاکم باشد، دولت مجبور به حرکت می‌شود و نمایندگان باید مراقب باشند که مجلس به حاشیه نرود و دولت به حاشیه‌سازی دست نزنند.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان تأکید کرد: به حرکت درآوردن یک دولت تنبل، ناامید و ناکارآمد بسیار دشوار است اما این کار سخت را نمایندگان انقلابی باید بتوانند انجام دهند و رسیدگی به مشکلات مردم را در اولویت قرار بدهند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
با دست‌های فرمانده تا بهشت
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲