تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
کد مطلب : ۴۲۵۰۱۵
مدیر پزشکی تیم المپیک استرالیا هشدار داد بازیهای توکیو مطابق با دوره های قبل نخواهد بود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از دیوید هیوز مدیر پزشکی تیم المپیک استرالیا هشدار داد بازی های سال آینده در توکیو مطابق معمول نخواهد بود.

هیوز در سخنرانی مجمع ملی یکپارچگی ورزش اظهار داشت: باید این فرض را در نظر گرفت که واکسن کرونا به موقع برای بازیهای توکیو به کار گرفته نشود.

وی گفت: توصیه من این است که از نظر برنامه ریزی برای بازیهای المپیک و پارالمپیک سال آینده در توکیو باید این فرض را در نظر بگیریم که واکسنی وجود نخواهد داشت، این بدان معنی است که بازیها طبق معمول نخواهد بود و المپیک با آنچه که قبلاً برگزار شده متفاوت خواهد بود.

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا بازیهای المپیک توکیو یکسال به تعویق بیفتد. نگرانی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه عدم کشف واکسن منجر به لغو کامل بازی ها شود. رئیس انجمن پزشکی ژاپن یکی از این چهره هاست که این ترس و نگرانی را ابراز کرده است.

مدیر تیم پزشکی استرالیا یادآور شد: باید طی چند ماه آینده ببینیم چقدر سایر نقاط جهان شیوع ویروس را تحت کنترل خود درآورده اند. این امر باعث می شود المپیک و پارالمپیک برگزار شود.
بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرواز ۶۵۵، نماد حقوق بشر آمریکایی
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
سبک زنـدگی و سیره امـام رضـا(ع)
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
حقوق بشر، غمنامه طنز تلخ غرب
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰