تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
کد مطلب : ۴۲۵۰۰۵
نماینده مردم قائم‌شهر،سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم آمریکا نشانگر اقتدار و تأثیرگذاری نیروی انتظامی قهرمان ما در عرصه‌های مختلف است و هیچ تأثیر منفی بر روند و بالندگی نیروی انتظامی ندارد.
۰
plusresetminus
تحریم آمریکا تأثیری در مسیر بالندگی نیروی انتظامی ندارد/ نیروی انتظامی از رویش‌های انقلاب اسلامی
کیوان مرادیان در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در تقبیح اقدام نابخردانه آمریکا علیه نیروی انتظامی اظهار کرد: این‌گونه حرکات براثر شکست‌هایی است که آمریکایی‌ها در جبهه‌های مختلف متحمل می‌شوند و از طرف دیگر حساسیت آمریکا نشانگر اقتدار و تأثیرگذاری نیروی انتظامی قهرمان ما در عرصه‌های مختلف است و هیچ تأثیر منفی بر روند و بالندگی نیروی انتظامی ندارد.
 
 وی با اشاره به گستردگی مأموریتی نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف و نقش ارزشمند آن در تأمین امنیت پایدار مرزها، مبارزه بی‌امان با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، حفظ نظم و امنیت داخل و ارتقاء روزافزون کارآمدی در همه عرصه‌های اجتماعی امنیتی و فرهنگی عنوان کرد: حقیقتاً نیروی انتظامی از رویش‌های انقلاب اسلامی و موجب دلگرمی ملت است.
 
نماینده مردم قائم‌شهر،سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی ضمن ادای احترام به رزمندگان و شهدای نیروی انتظامی گفت: برای مقابله با تحریم آمریکا علیه نیروی انتظامی لازم است کمپین حمایت از نیروی انتظامی در سطح ملی شکل بگیرد تا آمریکایی‌ها و همه معاندان بدانند ملت ایران همواره قدردان و پشتیبان فرزندان شجاع و مقتدر خویش است.

وی اقتدار و قاطعیت در مقابله با قانون ستیزی، اخلالگران در عرصه های نظم اجتماعی را رسالت خطیر جان برکفان نیروی انتظامی دانست و افزود: یکی از وظایف نیروی انتظامی حفظ و ارتقاء امنیت در حوزه های مختلف اخلاقی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است و در این راستا پلیس مأموریت های متنوعی دارد، به طوری که امروز در جنگ اقتصادی و روانی دشمن علیه مردم ایران اسلامی با شناسایی و دستیگری مخلان این عرصه ایفای نقش می کند.

مرادیان گفت: نیروی انتظامی به عنوان یکی از نهادهای انقلابی و کارآمد، همت خود را برای ایجاد امنیت مردم و مقابله با ناامنی، بی‌نظمی و ناهنجاری‌های مجرمان و متخلفان به حقوق آحاد جامعه قرار داده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما