تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
کد مطلب : ۴۲۵۰۰۳
معاون اجتماعی سپاه کربلا مازندران گفت: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یک تحریم کور است زیرا بی‌نتیجه و بی‌حاصل است و نیروهای نظامی و انتظامی ما هیچ‌گاه به خارج از کشور وابسته نبودند و نیستند فلذا اعمال تحریم فقط یک مانور تبلیغاتی برای غرب و شیفتگان آنان است.
۰
plusresetminus
اقدام آمریکا علیه نیروی انتظامی یک تحریم کور و مانور تبلیغاتی برای غرب است
حجت‌الاسلام احمد حمیدی نژاد طی گفت‌وگویی با خبرنگار بلاغ بابیان اینکه تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یک تحریم کور است زیرا بی‌نتیجه و بی‌حاصل است گفت: نیروهای نظامی و انتظامی ما هیچ‌گاه به خارج از کشور وابسته نبودند و نیستند فلذا اعمال تحریم فقط یک مانور تبلیغاتی برای غرب و شیفتگان آنان است.
 
وی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند هرگاه دشمنان از شما عصبانی هستند باید بدانید که خوب عمل کردید و نقشه‌های آنان را خنثی ساختید.
 
معاون اجتماعی سپاه کربلا با اشاره به اینکه این تحریم نشان از آن دارد که نیروی انتظامی به وظایف خود و در برابر انواع فتنه‌ها و تأمین نظم امنیت کشور و ولایت‌پذیری به‌خوبی عمل کرده است تأکید کرد: این نهاد انقلابی در برابر برخی تفکرات که معتقد بودند نباید بهشت و جهنم مردم را ما تعیین کنیم ایستاد و به‌خوبی عمل کرد فلذا نیروی انتظامی هم موضع اعتقادی و هم تأمین امنیت طوری عمل کردند که باعث عصبانیت دشمنان شدند.
 
حمیدی نژاد خاطرنشان کرد: این تحریم از سوی آمریکا باهدف هدایت و ارسال پیام به دوستان خود در داخل ایران و منطقه بود که شکست نقشه‌ها و فتنه‌های آمریکایی به علت عوامل قدرت و اقتداری مانند نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بوده است.
 
وی بیان کرد: این تحریم یک پیام دیگر به مردم انقلابی ایران نیز دارد که بیش‌ازپیش باید از نهادهای انقلابی حمایت کنند و حفظ انسجام و وحدت ملی منجر به شکست سیاست‌های خبیثانه آمریکا خواهد شد.
 
معاون اجتماعی سپاه کربلا در پایان گفت: نیروی انتظامی متشکل از افرادی دلسوز، انقلابی و ولایتمدار است که همواره در خط انقلاب و رهبری و در راستای حفظ نظم و امنیت کشور گام برمی‌دارد و فلذا نه‌تنها این تحریم‌ها آنان را دچار ضعف نمی‌کند بلکه منجر به افزایش اقتدار و حمایت ملی از این نهاد انقلابی می‌شود.  

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما