تاریخ انتشارسه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵
کد مطلب : ۴۲۴۸۸۱
به شرکت های پخش که در سال ۹۸ حداقل ۲ فیلم اکران کرده باشند و سینماهای بخش خصوصی، لابراتوارها و استودیوهای صدا که پرسنل خود را در سال ۹۹ اخراج نکرده باشند معادل ۳ برابر ۲۳ درصد سهم کارفرما در لیست بیمه دی ماه سال ۹۸ کمک بلاعوض می‌شود.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، این حمایت‌ها از مصوبات هفتمین جلسه کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما بود که صبح امروز ۶ خرداد ماه به ریاست حسین انتظامی در سازمان سینمایی برگزار شد.
از شروط این حمایت‌ها یکسان بودن نام کارگاه و نام موسسه دارای مجوز از سازمان سینمایی و همچنین ارائه لیست بیمه دی سال ۹۸ و فروردین ۹۹ حداکثر تا ۱۰ تیرماه حسب مورد به دفتر نظارت بر عرضه و نمایش یا دفتر توسعه فناوری سینمایی و سمعی و بصری سازمان سینمایی است که این زمان قابل تمدید نیست.
در این جلسه سید محمد مهدی طباطبایی نژاد معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی گزارشی از اکران آنلاین فیلم‌ها ارائه کرد.
بحث و تبادل نظر درخصوص بازگشایی سینماها و سیاست های اکران برای بازگشایی از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.
همچنین گزارشی از روند اجرای مصوبات قبلی کارگروه مانند کمک هزینه یک میلیون تومانی به ۱۷۰۰ عضو خانه سینما در دو نوبت ارائه و از همکاری مسئولانه خانه سینما قدردانی شد.
 وام سیصد میلیونی به ۲۱ فیلم متقاضی اکران نوروز، کمک ۵۰ میلیونی به فیلم های اکران آنلاین و کمک ۶۰ میلیون تومانی برای تبلیغات از دیگر موارد مطرح شده بود که بر  اجرای آن تاکید شد.
منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما، سید حسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، سید غلامرضا موسوی و معاونان سازمان سینمایی از دیگر حاضران در این جلسه بودند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما