تاریخ انتشارسه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۴۲۴۸۶۶
اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان فردا تست کرونا می‌دهند تا تمرین‌های خود برای حضور در فینال لیگ برتر فوتسال را استارت بزنند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، با مشخص شدن زمان برگزاری فینال لیگ برتر، دو تیم گیتی پسند اصفهان و مس سونگون می‌توانند تمرین‌های خود را استارت بزنند. البته سازمان لیگ فوتسال این دو تیم را ملزم کرده پیش از شروع تمرین‌ها تست کرونا از کادرفنی و بازیکنان خود بگیرند. بر این اساس باشگاه گیتی پسند از بازیکنان خود خواسته تا ظهر چهارشنبه خود را به اصفهان رسانده تا عصر این روز از بازیکنان و کادرفنی تست کرونا بگیرند.
بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با یک کلینیک، قرار است آن‌ها در سالن محل تمرین این تیم حاضر شده و از بازیکنان تست بگیرند. جواب تست کرونا به محل ایفمارک فرستاده خواهد شد و پس از مشخص شدن نتیجه آن، تمرین‌های گیتی پسند استارت می‌خورد.
باشگاه گیتی‌پسند هم‌چنین قبل از شروع تمرین سالن محل تمرین خود را ضدعفونی کرده و اقلام بهداشتی مورد نیاز را در اختیار تیم قرار می‌دهد. هم‌چنین چنانچه فردی در این تیم به بیماری کرونا مبتلا باشد طبق پروتکل های بهداشتی برای درمان او عمل می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرواز ۶۵۵، نماد حقوق بشر آمریکایی
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
سبک زنـدگی و سیره امـام رضـا(ع)
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
حقوق بشر، غمنامه طنز تلخ غرب
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰