تاریخ انتشاردوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۹
کد مطلب : ۴۲۴۶۰۷
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، گفت: در پی طوفان بامداد یکشنبه، تعدادی از واحدهای مسکونی در شهرستان‌های آمل و بابل دچار خسارت شدند. ‎
۰
plusresetminus
جزئیات تازه از خسارت طوفان در شهرهای مازندران/130 واحد مسکونی در آمل دچار آسیب شد
به گزارش بلاغ، مهدی رازجویان طی گفت و گویی با بیان اینکه در بررسی اولیه در شهرستان آمل حدود ۱۳۰ واحد مسکونی دچار آسیب شده‌اند، افزود: از این تعداد ، سربندی ۱۵ واحد بصورت ۱۰۰ درصد تخریب و مابقی از ۳۰ تا ۷۰ درصد آسیب دیده‌اند.

رازجویان به تخریب جزئی سربندی تعدادی از گلخانه‌ها و دو واحد مرغداری در آمل اشاره کرد و اظهار داشت: کارشناسان بنیاد مسکن در شهرستان بابل نیز در حال بررسی کارشناسی هستند زیرا در این شهرستان نیز به تعدادی از واحدهای مسکونی خسارت وارد شده است.

وی با بیان اینکه در روستاهای منطقه لفور شهرستان سوادکوه‌شمالی نیز بخشی از خطوط مخابرات دچار خسارت شده است، به شکسته‌شدن تعدادی از درختان در شهر ساری اشاره و اظهار کرد: چند واحد مسکونی در شهرستان رامسر نیز دچار خسارت جزئی شده‌اند که کار کارشناسی آن‌ها نیز در حال انجام می‌باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران ادامه داد: در شهرستان قائمشهر نیز حدود ۱۰ واحد مسکونی دچار خسارت شده‌اند.

رازجویان با بیان اینکه در سایر شهرستان‌های مازندران تاکنون خسارتی گزارش نشده است، تصریح کرد: تمام تلاش دستگاه‌های خدمات‌رسان بر این است تا مشکلات پیش آمده هر چه زودتر مرتفع گردد.

سرعت وزش باد بامداد یکشنبه چهارم خرداد در رامسر ۷۹ کیلومتر، در نوشهر ۸۶ و در آمل ۹۰ کیلومتر بر ساعت بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرواز ۶۵۵، نماد حقوق بشر آمریکایی
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
سبک زنـدگی و سیره امـام رضـا(ع)
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
حقوق بشر، غمنامه طنز تلخ غرب
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰