تاریخ انتشارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
کد مطلب : ۴۲۴۴۳۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار از تهیه و توزیع ۷۰۰ سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه این شهرستان خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، محمد برمر در گفت‌وگو ، از توزیع مرحله سوم کمک‌های معیشتی در رزمایش کمک مومنانه در فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: درزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه فریدونکنار مجموعه خوبی از پایگاه‌های بسیج، هیات‌های مذهبی، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه، مجامع خیرین و گروه‌های مردمی ستاد حامیان تشکیل شد تا اقدامات بسیار مطلوبی را شاهد باشیم.
 
وی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در جبهه سلامت مقابله با شیوع بیماری کرونا خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در فریدونکنار بیش از ۱۵ نوع خدمت مردم این شهرستان انجام داده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار تصریح کرد: تولید ماسک، محلول، گان، دستکش، تهیه سبدهای معیشتی، غربالگری جمعیت و فاصله‌گذاری اجتماعی از جمله اقدامات صورت گرفته در جبهه سلامت بوده که در فریدونکنار انجام شده است.

برمر با اشاره به اینکه تاکنون ۶ هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی در فریدونکنار تهیه و تحویل نیازمندان شد، گفت: پایگاه‌های بسیج، گروه مردمی حامیان، شهرداری و شورای شهر، سپاه، نمایندگی آستان قدس رضوی، کمیته امداد، بهزیستی و تشکل‌های خیرین در چندین مرحله مختلف توانستند این بسته‌های معیشتی را تهیه و به نیازمندان تحویل دهند.

وی یادآور شد: در مرحله پایانی طرح رزمایش کمک مومنانه بیش از ۷۰۰ سبد معیشتی توسط مجمع خیرین بسیج، بسیج اصناف، بسیج ادارات و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) استان مازندران تهیه و تحویل نیازمندان شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما