فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور اعلام کرد

اهدای 2700 بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه

تاریخ انتشاريکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۸
کد مطلب : ۴۲۴۳۲۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور گفت: مرحله سوم ررزمایش مؤمنانه 2 هزار و 700 بسته معیشتی و بهداشتی، برنج، گوشت و مرغ به خانواده‌های نیازمند و آسیب پذیر از شیوع ویروس کرونا اهدا شد.
۰
plusresetminus
اهدای 2700 بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه
نعمت اسدی در گفت و گو با خبرنگار بلاغ با تبریک عید سعید فطر و حماسه آزاد سازی خرمشهراظهارکرد: مرحله سوم رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه با همت خیرین و اعضای ستاد رزمایش شهرستان نور، امام جمعه نور، فرماندار شهرستان، بخشدارمرکزی، دهیاران، شوراهای اسلامی، فرمانده پایگاه‌های مقاومت و حوزه‌ها و ... در سوم خرداد برگزار شد.
 
وی گفت: در این رزمایش 2هزار و 700 بسته معیشتی و بهداشتی، برنج، گوشت و مرغ به خانواده‌های آسیب پذیر از شیوع ویروس کرونا و نیازمند اهدا شد.

اسدی تصریح کرد: سپاه ناحیه نور در دوران شیوع ویروس کرونا با همت خیرین، بسیجیان، ستاد مبارزه با ویروس کرونا، پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت، با تولید مواد ضدعفونی، ماسک و گان و کمک رسانی در قسمت‌های مختلف، ضدعفونی خیابان‌ها، معابر، مکان‌های عمومی و منازل در شهر و روستا، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی و اجرای رزمایش در کنار مردم ولایتمدار شهرستان نور بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور با اشاره به رزمایش‌ها و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب پذیر از شیوع ویروس کرونا افزود: در رزمایش ایثار 2 هزار 882 بسته، مرحله اول رزمایش مؤمنانه 2 هزار و 200 بسته و مرحله دوم رزمایش 2هزار و 300 بسته اهدا شد و در مرحله سوم رزمایش مؤمنانه 2هزار و 700 بسته معیشتی و بهداشتی بین خانواده‌های نیازمند در حال توزیع است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما