تاریخ انتشارجمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۴۲۴۲۵۵
سفیر ایران در دمشق گفت: فریاد حق خواهی مردم فلسطین برای سرزمین شان و مسلمانان جهان برای مقدساتشان در روز قدس طنین انداز خواهد شد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، ترک آبادی سفیر کشورمان در سوریه در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس اظهار کرد: امیدواریم با اقداماتی که در سوریه انجام شده با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، نکوداشت این روز را در قالب فعالیت هایی که به مناسبت روز نکبت آغاز شده بود داشته باشیم. مراسم های متعدد و متنوعی تدارک دیده شده است تا فریاد محور مقاومت که خط اول مقابله با رژیم صهیونیستی است و در سوریه قرار دارد، سر داده شود.
وی ادامه داد: کارناوالی از خودروها قرار است در مسیر تعیین شده که سفارت ایران نیز در این مسیر قرار دارد به نشانه حمایت این مسیر را طی کنند تا یکبار دیگر فریاد مسلمانان جهان، سوریه و همه کسانی که به مقاومت باور دارند را در دنیا طنین انداز کنند.
ترک آبادی گفت: اقدامات رژیم صهیونیستی به گونه ای است که خود هم غیر مشروع بودن اقداماتش را می داند از این رو باور دارند شکست می خورند. این شکست با فریاد حق طلبانه مردم مظلوم فلسطین که خواهان سرزمین شان هستند و فریاد مسلمانان جهان که خواهان رهایی مقدساتشان در قدس هستند، عملی خواهد شد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما