LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> بلاغ نیوز - محکومیت 20 میلیارد ریالی برای 4 پرونده قاچاق کالا و ارز - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس اداره تعزیرات بابلسر و فریدونکنار عنوان کرد

محکومیت 20 میلیارد ریالی برای 4 پرونده قاچاق کالا و ارز

1 خرداد 1399 ساعت 7:30

رئیس اداره تعزیرات حکومتی بابلسر و فریدونکنار گفت: چهار پرونده در زمینه قاچاق کالا و ارز تشکیل و منجر به صدور حکم شد که میزان محکومیت آن نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال بوده است.


محمدجواد موحدیان در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون طی ۱۶۰ مورد بازرسی صورت گرفته از واحدهای صنفی در بابلسر و فریدونکنار تعداد ۷۵ فقره منجر به تشکیل پرونده شد.
 
وی با اشاره به بیشترین زمینه تخلفات صنفی خاطرنشان کرد: سوپرمارکت، نانوایی‌ها، لوازم آرایشی بهداشتی، داروخانه‌ها، مکانیکی، عطاری، پوشاک، گاز مایع، اغذیه فروشی، میوه فروشی و تجهیزات پزشکی از جمله صنوفی بودند که بیشترین تخلفات را در این ایام انجام داده‌اند.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی بابلسر و فریدونکنار تصریح کرد: در زمینه کالا و خدمات ۱۷۱ فقره پرونده وارده داشتیم که تعداد ۱۷۰ پرونده با مبلغ ۲۰۶ میلیون و ۳۰ هزار ریال جریمه محکومیت منجر به صدور رای شد.

موحدیان یادآور شد: چهار پرونده در زمینه قاچاق کالا و ارز تشکیل و منجر به صدور حکم شد که میزان محکومیت آن مبلغ ۱۹ میلیارد و ۵۵ میلیون و ۹۶۱ هزار و ۷۳۸ ریال بوده است.

وی گفت: در دو ماه گذشته سه پرونده تخلف در زمینه بهداشت و درمان در شهرستان های بابلسر و فریدونکنار تشکیل و منجر به صدور رای شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 424002

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/424002/محکومیت-20-میلیارد-ریالی-4-پرونده-قاچاق-کالا-ارز

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com