تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
کد مطلب : ۴۲۳۷۹۶
وجود سرویس اینترنت ثابت در خانه به مسئله‌ای کاملا ضروری تبدیل‌ شده، شاید تا چندماه پیش این مسئله آن‌قدر پررنگ نبود اما امروز با توجه به برگزاری کلاس‌های درسی آنلاین، دورکاری کارمندان، ارتباطات تصویری با خانواده و ... این مسئله به‌شدت پراهمیت شده است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، بنابراعلام صفرویک، با افزایش تقاضا برای برقراری سرویس اینترنت ثابت، سرویس‌دهندگان اینترنتی اقدام به طراحی سرویس‌ها و بسته‌های متفاوتی کردند اما آنچه تحقیقات بازار نشان می‌دهد کاربران رضایت کافی از سرویس‌های موجود شرکت‌های ارائه‌دهنده را بنا به دلایل مختلف اعم از قطع و وصلی،‌ ترافیک کم، سرعت‌پایین، قیمت بالا،‌ پشتیبانی ضعیف و ... ندارند که نشان‌دهنده تکمیل ظرفیت‌های فنی است.
اما صفرویک با بررسی این مشکلات و با محوریت رفع نیاز مشتریان در این فضا رویکردی متفاوت داشته و با طراحی سرویس‌های اقتصادی هم‌زمان با افزایش کیفیت سرویس‌ها و توان فنی سعی بر ایجاد یک تجربه متفاوت برای کاربران را دارد.
صفرویک، اپراتوری جوان اما با تجربه‌ای بالا است که با کمک برترین متخصصان تبدیل به یکی از برترین سرویس‌دهندگان اینترنتی از نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور شده است.
صفرویک در راستای رفع نیاز کاربران و ایجاد تجربه اینترنت باکیفیت اقدام به طراحی جشنواره فروش کرده است که در این جشنواره سرویس‌هایی از مبلغ ماهیانه ۱۰.۰۰۰ تومان تا به ترافیک ۴۰۰ گیگ را عرضه کرده است، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به وب سایت صفرویک مراجعه کنید.
علاوه بر ارائه سرویس اینترنت ثابت، صفرویک در حوزه‌های مختلف ارتباطات نیز دارای تنوع خدمات بالایی است که در زیر به برخی از آنها اشاره‌ شده است:
اینترنت ثابت  +ADSL۲
اینترنت TD-LTE
اینترنت ویژه برج‌ها
اینترنت ویژه مدارس
اینترنت وایرلس
تلفن اینترنتی
پهنای باند
خدمات مراکز داده
صفرویک اپراتور جوان و جدید است که سعی کرده با استفاده از تجربه تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در این حوزه، معایب ارائه‌دهندگان سرویس کنونی را برطرف کرده و تجربه‌ای جدید در اختیار مشترکین خود قرار دهد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما