تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
کد مطلب : ۴۲۳۶۵۵
رئیس کلانتری ۱۷۴ قیام دشت از دستگیری دو قاچاقچی و کشف لوازم و تجهیزات خودرو درشهرک صنعتی خاور شهر به ارزش چهار میلیارد ریال خبر د اد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، سرهنگ مصطفی اسکندری در این باره گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه در منطقه شهرک صنعتی خاوران افرادی کالای قاچاق خرید و فروش می کنند ، برای بررسی موضوع گشت زنی های هدفمند آغاز شد.
وی افزود: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران روز گذشته با حضور در محل با خودرو نیسان حامل تعداد زیادی کارتن روبه رو شدند.
سرهنگ اسکندری با اشاره به اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد بار نیسان حاوی ۳۹ کارتن کمک فنر است تصریح کرد: راننده در ابتدا یک بارنامه در اختیار پلیس قرار داد که در تحقیقات مشخص شد این بارنامه برای لنت خودرو است.
وی ادامه داد: تجسس‌های پلیسی کلید زده شد و محل صدور این بارنامه که در خیابان مریم بود ردیابی و ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به این انبار ورود کرده و ۹۰۰ کمک فنر و ۲۱۶ وایر قاچاق کشف کردند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس رئیس کلانتری ۱۷۴ قیامدشت گفت: با دستور قضائی انبار پلمب و در این رابطه دو متهم دستگیر شدند.
سرهنگ اسکندری در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را چهار میلیارد ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴