تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
کد مطلب : ۴۲۳۴۸۷
رئیس شورای شهر تهران از ختم به خیر شدن قهر چند عضو شورای شهر با وساطت اعضای دیگر خبر داد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، محسن هاشمی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر با حضور در جمع خبرنگاران در مورد جلسه امروز با بیان اینکه جلسه با چند تذکر از سوی اعضای شورا شروع شد، گفت: پس از آن دستوری مبنی بر بررسی تأمین منابع مالی برای شرکت آب و فاضلاب تهران مطرح شد.
وی با بیان اینکه در گذشته مصوباتی در زمینه تأمین منابع مالی داشتیم تا آبفا بتواند با سرعت بیشتری طرح‌های شهری خود را اجرا کند، افزود: قبل از شیوع کرونا گزارشی در این خصوص به دست ما رسید که ما آن را به کمیسیون‌های تخصصی ارجاع دادیم؛ اما همین امر امروز موجب بروز سوءتفاهم شد.
هاشمی با بیان اینکه ارجاع موضوع به کمیسیون‌های تخصصی به درستی انجام شده، گفت: بررسی این دستور موجب رنجش برخی از اعضای شورا شد که خوشبختانه با وساطت چند نفر دیگر ختم به خیر شد.
وی با بیان اینکه تمامی مصوبات شورای شهر توسط هیأت تطبیق در فرمانداری بررسی می‌شود، تصریح کرد: هیأت تطبیق ایراداتی به مصوبه بودجه شورای شهر داشت که خوشبختانه با حضور ما در این جلسه چهار مورد پذیرفته نشد و در سه مورد نیز ما کوتاه آمدیم.
رییس شورای شهر تهران در مورد مصوبات شورای ترافیک تهران نیز با بیان اینکه باید این مصوبات به تأیید ستاد ملی مقابله با کرونا برسد، تصریح کرد: در شورای ترافیک هیچ گاه مصوبه‌ای برای لغو اجرای طرح ترافیک نداشتیم و این مسئله از سوی وزیر بهداشت مطرح شد که بعد از آن روز هم مردم توانستند آزادانه در شهر تردد کنند و ما هم اطلاعی از تصمیمات جدید نداریم. چرا که نامه‌ای به دست ما نمی‌رسد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما