تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
کد مطلب : ۴۲۱۴۲۰
این برای نخستین بار است که یک رسانه صهیونی، به‌طور رسمی ‌مبارزه علیه مردم ایران و جمهوری اسلامی را از نوع آرمان‌های صهیونی به شمار آورده است.
۰
plusresetminus
گوینده رادیو اسرائیل، مبارزه با جمهوری اسلامی را از آرمان‌های صهیونی نامید
له گزارش بلاغ، منشه امیر یا منوچهر ساچمه‌چی، یکی از معدود خبرنگاران و مجریان رادیو اسرائیل، طی مطلبی که در وب‌سایت این رادیو منتشر شد، به ضدانقلابیون ایران مژده داد که برای مبارزه با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی می‌توانند از‌ اشغال سرزمین فلسطین توسط صهیونیست‌ها و برپایی رژیم جعلی صهیونیستی الهام بگیرند.

منشه امیر در ادامه مقاله یاد شده ضمن روایتی مجعول و خیالی از حاکمیت صهیونیست‌ها بر سرزمین فلسطین مدعی شده که اسرائیل نه 70 سال پیش بلکه 3000 سال قبل تاسیس شده است!

وی همچنین ضمن‌ اشاره به سازش تاریخی انورالسادات با اسرائیل و تسلیم کشور مصر برای عملی ساختن طرح و نقشه‌های دیرین صهیونیست‌ها، به مخالفت آن زمان برخی کشورهای عربی و همراهی امروز آنها با رژیم‌ اشغالگر قدس  برای مقابله با ایران می‌نویسد:

«همان کشورهای عربی که تا دیروز می‌گفتند «اسرائیل نابود باید گردد»، امروز دست دوستی اسرائیل را می‌فشارند، تا از طریق تلاش مشترک، رژیم کنونی در ایران را سر جای خویش بنشانند.»

این برای نخستین بار است که یک رسانه صهیونی، به‌طور رسمی ‌مبارزه علیه مردم ایران و جمهوری اسلامی را از نوع آرمان‌های صهیونی به شمار آورده است.

منشه امیر چند سال پیش نیز طی گفت‌و‌گویی با تلویزیون صدای آمریکا ضمن بیان وحشت خود از حمله موشکی ایران به اسرائیل، اعتراف کرد که سلاح‌های دفاعی رژیم صهیونیستی از جمله گنبد به اصطلاح آهنین، در مقابله با حملات موشکی ایران ناتوان بوده و کاری از پیش نخواهند برد و با برخورد اولین موشک ایران به تل‌آویو، رژیم صهیونیستی از هم خواهد پاشید!
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در سیرک ریاض چه گذشت؟
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
الگوی جهانیان، افتخار ایرانیان
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۴