تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۴۱۷۹۵۱
پدیده بایرن مونیخ در فصل جاری به ستایش از سرمربی این تیم پرداخت و از مهم ترین امتیاز های او سخن به میان آورد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، به نقل از بیلد، بایرن مونیخ فصل را با کواچ ناامید کننده آغاز کرد اما بعد از انتخاب هانس فلیک به کلی شرایط تیم تغییر کرد. با آمدن فلیک نه تنها بایرن در بوندسلیگا به صدر برگشت بلکه در لیگ قهرمانان اروپا هم خود را جزو مدعیان اصلی قهرمانی معرفی کرد.
آلفونسو دیویس پدیده کانادایی بایرن مونیخ در فصل جاری در ستایش از فلیک گفت: مهم ترین امتیاز فلیک که من از آن بسیار خوشم می آید این است که او سیستم و سبک بازی را به ما توضیح می دهد. با این حال این اجازه را به بازیکنان می دهد که دست به نوآوری بزنند و در زمین آنگونه که دوست دارند بازی کنند. این باعث می شود تا آزادی عمل ما بیشتر شود و بدون استرس بازی کنیم.
این ستاره جوان ادامه داد: فلیک از ما می خواهد که از فوتبال بازی کردن لذت ببریم و این چیزی است که بازیکنان می‌خواهند.
بایرن مونیخ بعد از نتایج درخشانی که تیم با فلیک به دست آورد تصمیم گرفت تا با او که مربی موقت بود تا سال ۲۰۲۳ قرارداد امضا کند.
دیویس درباره شانس بایرن مونیخ برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا گفت: در این جام حریفان قدرتمندی حضور دارند و کسب عنوان قهرمانی اصلا آسان نیست اما ما هم تیم خاص و بزرگی هستیم و روز به روز این اطمینان ما نسبت به قهرمانی بیشتر می شود. احساس من این است که قهرمان می شویم.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
پدر و پسر ناتنی همچون آمریکا و داعش
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
«نمی‌توانم نفس بکشم» و افسانه حقوق بشر!
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰