تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
کد مطلب : ۴۱۷۶۸۷
مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون‌های زبان انگلیسی (EPT) و فراگیر مهارت‌های عربی دانشگاه آزاد اسلامی از روز گذشته آغاز شده و تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد: آن دسته از داوطلبانی که در موعد مقرر اعلام شده موفق به ثبت‌نام در آزمون زبان انگلیسی (EPT) و آزمون فراگیر مهارت‌های عربی اسفند ماه دانشگاه آزاد اسلامی نشده‌اند، می‌توانند در مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون‌های مذکور تا روز چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است برگزاری این آزمون در روز ۵ اردیبهشت ماه لغو شده و زمان برگزاری آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی که در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون مذکور نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی english.iau.ac.ir/ept نسبت به ثبت‌نام اقدام و همچنین از منابع و بودجه‌بندی سؤالات این آزمون آگاهی یابند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان در صورتی که در خصوص مراحل ثبت‌نام با مشکلی مواجه شدند می‌توانند سؤالات خود را صرفاً از طریق سامانه پرسش و پاسخ مندرج در سایت مذکور مطرح و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در سیرک ریاض چه گذشت؟
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
الگوی جهانیان، افتخار ایرانیان
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۴