فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

کشف 15 میلیارد ریالی مواد ضد عفونی کننده در مازندران

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
کد مطلب : ۴۱۷۶۳۳
فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی عوامل خرید و فروش مواد ضد عفونی کننده در فضای مجازی و کشف 15 میلیارد ریالی مواد ضد عفونی کننده در شهرستان‌های نکا و قائم‌شهر خبر داد.
۰
plusresetminus
کشف 15 میلیارد ریالی مواد ضد عفونی کننده در مازندران
به گزارش بلاغ،سردار سید محمود میرفیضی طی گفت‌وگویی از شناسایی عوامل خرید و فروش مواد ضد عفونی کنننده در فضای مجازی و کشف 15 میلیارد ریالی مواد ضد عفونی کننده در شهرستان‌های نکا و قائم‌شهر خبر داد.

وی افزود: در راستای مقابله با محتکران و خرید و فروش غیر مجاز مواد ضد عفونی کننده و بهداشتی در فضای مجازی، کارشناسان پلیس فتای این فرماندهی موفق شدند، یکی از عوامل خرید و فروش مواد ضد عفونی کننده در فضای مجازی  شهرستان نکا را شناسایی کند.

فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: ماموران پلیس فتا با هماهنگی قضائی و عزیمت به آن شهرستان  موفق شدند، کارگاه تولید غیرمجاز مواد ضدعفونی کننده و شوینده را شناسایی کنند.

میرفیضی عنوان کرد: ماموران با همکاری نماینده اداره بهداشت در بازرسی از این کارگاه موفق شدند، بیش از 5 هزار عدد مواد ضد عفونی کننده را به همراه 12 هزار عدد بطری مواد شوینده کشف کنند.

وی در ادامه با اشاره به شناسایی عامل خرید و فروش مواد ضد عفونی کننده در فضای مجازی در شهرستان قائم‌شهر، گفت: در همین راستا ماموران پلیس فتای این فرماندهی با شناسایی متهم که در سایت شیپور اقدام به درج آگهی کرده بود، موفق شدند، کارگاه تولید غیرمجاز مواد ضد عفونی کننده و شوینده را در یکی از روستاهای حومه این شهرستان کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اضافه کرد: ماموران با همکاری نماینده اداره بهداشت در بازرسی از این کارگاه تولیدی موفق شدند، بیش از 3 هزار و 300 لیتر مواد ضد عفونی کننده و شوینده غیر مجاز را کشف کنند.

میرفیضی تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی این مقدار مواد مکشوفه 15 میلیارد ریال برآورد شده که با هماهنگی به عمل آمده تحویل نماینده اداره بهداشت و متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران متذکر شد: پلیس همواره در کنار دیگر سازمان‌ها و نهادها همکاری تنگاتنگی با وزارت بهداشت و درمان در راستای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا دارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما