تاریخ انتشارجمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
کد مطلب : ۴۱۷۴۸۵
رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: ۳۱ هزار و ۸۲۵ نفر در مبادی ورودی شهرستان غربالگری شدند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، محمد کرمی، امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح غربالگری و تب سنجی با شعار در خانه بمانیم از ۱۷ اسفندماه سال گذشته اجرا و در ۱۳ فروردین ماه سال جاری در حوزه جمعیت هلال احمر به پایان رسید.
وی ادامه داد: این طرح با حضور بیش از ۵۰ نفر از نجاتگران حوزه امداد و نجات و بیش از ۵۰ نفر از نیروهای واحد جوانان و داوطلبان اجراء شد که در این بازه زمانی ۳۱۸۲۵ نفر و ۷۹۵۶ خودرو در ۳ پست غربالگری در میدان آیت الله بروجردی، میدان زائران کربلا و میدان شهید سردار سلیمانی اشترینان غربالگری شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد از کلیه کسانی که در این طرح حضور داشتند اعم از معاونت استاندار و رئیس ستاد کرونا شهرستان، اعضاء محترم شورای تامین، دستگاه های همکار، شبکه بهداشت، نیروهای انتظامی و نظامی، اداره راه و ترابری و حوزه مقاومت بسیج و همچنین از پرسنل و کارکنان، نجاتگران، نیروهای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر تشکر و قدردانی کرد.
وی افزود: از مردم تقاضا داریم ضمن ارج نهادن به تصمیمات اتخاذ شده در ستاد کرونا و رعایت آن جهت ریشه کن شدن این ویروس، در خانه بمانیم و از جان عزیزانم به اینگونه حفاظت نماییم.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
پدر و پسر ناتنی همچون آمریکا و داعش
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
«نمی‌توانم نفس بکشم» و افسانه حقوق بشر!
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰