تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
کد مطلب : ۴۱۷۲۷۱
استاندار تهران به مناسبت ۱۲ فروردین (روز جمهوری اسلامی ایران) با اشاره به شکوه و اقتدار ایران اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،  انوشیروان محسنی بندپی در پیام خود آورده است:
«همزمانی طلوع بهار طبیعت با بهار انقلاب پیام‌آور پشتوانه مردمی انقلاب اسلامی است. دوازدهمین روز فروردین هر سال یادآور اعلام نتایج حماسه پرشکوه رفراندوم ملت بزرگ ایران برای تاسیس نظام "جمهوری اسلامی " است؛ نهال ریشه‌داری که مردم در این سرزمین کاشتند و اکنون به‌قدری تنومند و قدرتمند شده که در برابر تندبادهای روزگار به‌خوبی ایستاده و به کمک دو بال جمهوریت و اسلامیت موفقیت در عرصه‌های جهانی را به نظاره نشسته است.
تدبیر و دوراندیشی حضرت امام خمینی(ره) و حمایت بیش از ۹۸ درصدی ملت از نظام جمهوری اسلامی سبب شد تا حکومتی مبتنی بر آرای مردم، چرخش نخبگان و با رویکرد افزایش سطح کارآمدی و مشروعیت نظام به وجود آید. در همین راستا نیز برگزاری انتخابات دوم اسفندماه سال گذشته نیز همچون سایر انتخابات در ایران اسلامی جلوه‌ای از مشروعیت نظام است.
امسال نیز که بهار طبیعت را با امید به طلوع سین سلامتی آغاز کردیم، با همراهی و مشارکت مردم می‌توانیم از پس بیماری کرونا برآییم و در ادامه با تکیه بر جوانان خلاق، بهره گیری از توانمندی داخلی و تلاش مستمر گامی موثر در جهت جهش تولید برداریم.
اینجانب سالگرد استقرار نظام جمهوری اسلامی را به آحاد مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی بویژه مردم شریف استان تهران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امید دارم سال پیش رو، سالی توام با تعالی و پیشرفت، همدلی و تلاش برای ساختن سرزمین پر مهرمان ایران با توکل به الطاف الهی و در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و زحمات دولت خدمتگزار باشد.»
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما