رئیس اداره فنی و حرفه‌ای بابلسر خبر داد

تولید 17 هزار ماسک توسط فنی و حرفه‌ای بابلسر

تاریخ انتشارجمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۴۱۶۹۴۳
رئیس اداره فنی و حرفه‌ای بابلسر گفت: در مجموع بخش دولتی و آزاد تاکنون بیش از 17 هزار ماسک و 600 دست لباس توسط فنی و حرفه‌ای این شهرستان تولید شده است.
۰
plusresetminus
تولید 17 هزار ماسک توسط فنی و حرفه‌ای بابلسر
ایمان حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص تولید ماسک و کاور بیمارستانی رایگان که از سوی فنی و حرفه ای بابلسر انجام می‌شد اظهار کرد: کار ما به‌دلیل برخی مشکلات مالی کمتر شده اما همچنان ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: به‌دلیل اینکه فنی و حرفه‌ای بابلسر از هیچگونه کمک شهرستانی و استانی استفاده نکرده و تنها با کمک همکاران و آموزشگاه‌های زیرمجموعه خود اقدام به خرید اقلام مورد نیاز و دوخت ماسک می‌کند، متأسفانه با گران شدن این اقلام، منابع ما رو به اتمام و شتاب تولید نیز کم شده است.

رئیس اداره فنی و حرفه ای بابلسر تصریح کرد: در کنار تولید این اداره که به‌صورت رایگان و با هماهنگی فرمانداری بین درمانگاه‌ها، اداره بهداشت، آتش‌نشانی، فضای سبز شهرداری، پاکبان‌ها، کیوسک‌داران و بین برخی ادارات شهرستان بابلسر توزیع شده و می‌شود، برخی از آموزشگاه‌های آزاد ما نیز به‌صورت سفارش محور اعم از رایگان و یا با گرفتن دستمزد نیز اقدام به تولید ماسک و لباس کاور بیمارستانی می‌کنند.

حسن‌زاده یادآور شد: در مجموع بخش دولتی و آزاد تاکنون بیش از ۱۷۰۰۰ ماسک و ۶۰۰ دست لباس توسط فنی و حرفه‌ای تولید شده که علیرغم محدودیت‌ها و کمبودها اما توانست بخشی از نیازهای مختلف را برطرف کند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

یار امام و یاور رهبری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷
مازندران قربانی ویروسی به نام بی‌تدبیری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
نقش سرمایه اجتماعی در مبارزه با کرونا
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹