تاریخ انتشاردوشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۴۱۶۶۸۲
سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بارش شدید باران و جاری شدن سیل، راه ۵۴ روستای بشاگرد را مسدود کرد.
۰
plusresetminus

عبدالحمید سعدینی در گفت‌وگو ، در بندرعباس اظهار کرد: بارش شدید باران در مناطق جنوبی استان کرمان و شمال شرقی استان هرمزگان سبب طغیان رودخانه‌های فصلی در منطقه بشاگرد شده است.
وی افزود: رودخانه جگین نیز طغیان کرده و موجب انسداد مسیر ارتباطی 54 روستا در بخش گافر و پارامون شهرستان بشاگرد شد.
سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان با بیان این که شدت بارش‌ها طی امشب و صبح فردا افزوده خواهد شد، بیان داشت: دستگاه‌های مرتبط در آماده باش هستند اما مهم‌ترین مسأله همکاری مردم و نزدیک نشدن به حریم رودخانه‌ها و پرهیز از عبور از عرض رودخانه‌های طغیان کرده است چرا که ممکن است شدت سیلاب به حدی باشد که جان افراد را در معرض خطر قرار دهد.
سعدینی اضافه کرد: تردد در محورهای مواصلاتی بشاگرد و جاسک بشدت کاهش یافته ولی با این حال از فرمانداران این دو شهرستان خواسته‌ایم تا با همکاری عوامل پلیس راه و هلال احمر، آگاهی‌های لازم به مردم در زمینه جدی بودن بارش‌ها طی امشب و فردا صبح به مردم داده شود.
وی همچنین گفت: هشدار سازمان هواشناسی در مورد شدت بارش‌ها در مرکز و شرق هرمزگان طی امشب و فردا تا ظهر جدی است و امیدواریم همه مردم به این هشدارها که طی دو سه روز اخیر از طریق رسانه‌ها به طور مستمر اعلام شده، توجه داشته باشند و از ترددهای غیرضرور در راه‌ها خودداری کنند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نسبت کرونا با نیمه شعبان
پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
آثار هشت‌گانه انتظار امام موعود(عج)
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵
هلوکاست کرونائی
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱
اقتصاد جهان پس از جنگ جهانی با کرونا
سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۰