تاریخ انتشاريکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۸
کد مطلب : ۴۱۶۵۸۵
رئیس نظام‌پزشکی بابل گفت: تعطیلی ادارات و اماکن تفریحی و تجاری، فروشگاه‌ها و... برای چند هفته در بابل تمدید شود.
۲
plusresetminus
تعطیلی ادارات و اماکن عمومی در بابل تمدید شود/لزوم بستن مبادی ورودی شهر
علی‌اصغر درزی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: با آغاز همه گیری کرونا ویروس، جامعه پزشکی شهرستان بابل با همت والای خویش، کمر همت بسته و برحسب وظیفه ذاتی خود برای نجات جان بیماران، بر اساس اصول حرفه ای خویش مشغول ارایه خدمت شده است.

وی تصریح کرد: کماکان مشاهده می شود عده ای از همشهریان مراعات لازم را نکرده و همچنان برنامه سفر و خرید و ... دارند.

رئیس نظام‌پزشکی بابل  افزود: متاسفانه جامعه پزشکی شهرستان بابل تاوان سنگینی برای این سهل انگاری ها می دهد و سوگوار همکاران دلسوز خود می شود.

درزی ادامه داد: از یک سو، پتانسیل ظرفیت درمانی شهر اعم از بیمارستانها، درمانگاهها ، تختهاى بیمارستانهاو ... تکمیل شده است، و از سوی دیگر درد و رنج همكاران کادر درمان رو به تزاید است و به علت خستگى پرسنل درمانى اعم از پزشك وپرستار ،امكان ارائه خدمات بیش از این امكان پذیر نخواهد بود ،لذااین دو مساله کلیدی باید جدی گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: واقعا خطر عظیم است و بیش از هر زمان دیگری باید قاطع بود و جلوی یک فاجعه انسانی را گرفت.

رئیس نظام‌پزشکی بابل از فرماندار بابل خواست با اعلام حالت فوق العاده وضعیت قرمز، جهت تمدید تعطیلی ادارات و اماکن تفریحی و تجاری، فروشگاهها و مجموعه های مشابه برای مدت چند هفته، دستورات قانونی لازم را صادر کنند.

درزی گفت: جهت بستن مبادی ورودی شهر و ممانعت از ورود مسافرین، از مجاری ذیربط قانونی اقدامات لازم به عمل آید، در غیر این صورت شرایط بحرانی تر از آن خواهد شد که تصور می کنیم، لذا تا دیر نشده باید اقدامی عاجل صورت بگیرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما