تاریخ انتشارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
کد مطلب : ۴۱۶۰۳۷
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: چرخه انتقال ویروس در این شهرستان رو به افزایش بوده و این چرخه انتقال موجب افزایش بیماران بدحال شده است ....
۲
plusresetminus
چرخه انتقال کروناویروس در بابل روبه افزایش است
به گزارش بلاغ، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه چرخه انتقال کرونا ویروس در شهرستان روبه افزایش است خواستار توجه به خودقرنطینگی از سوی مردم شد.

سیدمصطفی قاسم زاده در گفتگویی با بیان اینکه تعداد مبتلایان بدحال و نیازمند حمایت تنفسی در شهرستان بابل رو به افزایش است، ویروس کرونا یک ویروس جدید و تا حدودی ناشناخته با رفتاری موذی و خشن توانست مردم زیادی را درگیر کند.

وی ادامه داد: سرعت ابتلای به این ویروس و ایجاد علائم تنفسی در سیر بیماری در درصدی از بیماران، موجب ایجاد اضطراب عمومی می‌شود.

وی با بیان اینکه مبتلایان بدحال و نیازمند حمایت تنفسی در شهرستان بابل رو به افزایش است، آن را نگران کننده دانست و گفت: چرخه انتقال ویروس در این شهرستان رو به افزایش بوده و این چرخه انتقال موجب افزایش بیماران بدحال شده است و برای مقابله با آن به سازوکار اجتماعی بین مردم و مسئولان نیازمندیم.

وی در پایان سخنانش ضمن تشکر از کادر درمانی بیمارستانها گفت از همه شهروندان تقاضا داریم که با سازوکار اجتماعی خود قرنطینگی از ترددهای غیرضرور خودداری کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

یار امام و یاور رهبری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷
مازندران قربانی ویروسی به نام بی‌تدبیری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
نقش سرمایه اجتماعی در مبارزه با کرونا
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹