تاریخ انتشارجمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۱
کد مطلب : ۴۱۶۰۳۵
زینب سلیمانی فرزند سردار حاج قاسم سلیمانی آخرین مکالمه تلفنی با پدرش سه ساعت پیش از شهادت را روایت کرد.
۰
plusresetminus
روایت دختر حاج قاسم از تماس تلفنی پدر سه ساعت پیش از شهادت
به گزارش بلاغ، زینب سلیمانی، فرزند سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درباره آخرین مکالمه خود با پدرش نوشت: «آخرین باری که بهم زنگ زدید، سه ساعت قبل از سفرتان به بهشت بود؛ به همون جایی که در خواب تعریف کردید... یک باغ بسیار زیبا و خصوصی برای خود شما و گفتی این باغ را خودتان برای خودتان ساختید و دو روز قبل از شهادتتان این باغ را دیدید...

‌‌کاش می دانستم امشب آخرین باری که زنگ زدید بار آخریست که صدایتان را می شنوم و کاش از حرف‌هایتان و از اصرارتان برای تنها نماندن در خانه چیزی حس می کردم کاش آن لحظه می فهمیدم چرا به من گفتید بابا از دستم ناراحت نشو... کاش حکمت این صحبت‌هایتان را در آخرین مکالمه‌مان می‌فهمیدم.

به من قول دادید وقتی برگشتید باهم به مشهد میرویم ... چه خوش‌عهدی بابا جان و چه سفر زیارتی زیبا‌ و با شکوهی به مشهد رفتید.

هر بار که می‌رفتید انتظار برگشت‌تان شیره جان‌مان را می‌گرفت... می‌گفتیم نرید خسته‌اید، مریض هستید؛ می‌گفتید من نروم چه کسی برود؟ شما قبول می‌کنید ناموس مردم، بچه‌های بیگناه در چنگال یک‌ مشت حیوان وحشی اسیر و گرفتار شوند، مرزهای‌مان به خطر بیفتد و فردا اینها به داخل کشور ما بیایند و جان و مال و ناموس مردم را به غارت ببرند و م
ن در خانه کنارتان بمانم؟ ما با سوال شما از خودمان شرمنده می‌شدیم و شما را به خدا می‌سپاردیم... ‌‌‌‌‌‌
کاش به‌خاطر این‌همه سال دوری و سختی و دلهره، گوشه نگاهی به ما بندازی بابا جان که چه سخت تشنه یک نگاه شمایم. حضرت عشق حضرت پدر امروز روز شماست؛ روز شهید... باز هم پیروز میدان شدی و مُزد این‌همه سال مجاهدت و سختی و خستگی را چه با افتخار از خود سیدالشهدا گرفتی.‌‌ روز شهید بر شما که تمام وجودتان نشانه‌ای از شهید بود، مبارک» 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

اقتصاد جهان پس از جنگ جهانی با کرونا
سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۰
« پایتخت۶ » روایت خانواده‌ای که از هم گسست
دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴
تاراج سرمایه ملی با تدبیر لیبرالی
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
ویروس کرونا با غربِ مدعی چه کرد؟
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰